GSP-U DIN standaard contactdoos met schroefdraad
€ 3,73
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GSP-U 3000 0PE LO AU
Fabrikantnummer:
832954500
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
1000
Productinformatie
De GSP-U DIN standaard contactdoos met schroefdraad is een duurzaam component dat is ontworpen voor betrouwbare elektrische verbindingen. Met soldeercontacten en geen PE, is deze Form A, 3-pins contactdoos ideaal voor industriële toepassingen. Hij ondersteunt 50 V AC/DC en 16 A, wat zorgt voor robuuste prestaties in verschillende omgevingen. Met een nominale impulsspanning van 4,0 kV, contactweerstand van ≤ 10 mOhm en isolatieweerstand groter dan 10^9 Ohm, garandeert deze contactdoos uitstekende elektrische eigenschappen. Het is geschikt voor omgevingstemperaturen variërend van -40 °C tot +125 °C en voldoet aan de IP65 beschermingsnorm. De contactdoos is in overeenstemming met de DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 normen, waardoor het een betrouwbare keuze is voor professioneel gebruik.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GSP-U |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 832954500 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type aansluiting: | Solder |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connector subtype: | Circular receptacle with connection thread, solder contacts and no PE |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleiderdoorsnede: | 0.08 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | GSP-U DIN standard receptacle with connection thread, solder contacts and no PE: Form A, 3-pin, solder type; 50 V AC/DC, 16 A |
| Artikelomschrijving: | GSP-U 3000 0PE LO AU |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingskleur: | black |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir832954500 |