GSP 312
€ 3,61
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GSP 312-S
Fabrikantnummer:
931297004
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GSP 312 is een hoogwaardige DIN-ventielconnector ontworpen als een Form A contactdoos. Deze connector heeft een mannelijke configuratie en ondersteunt 3 pinnen plus een aardverbinding (3+PE). Het is ingekapseld in een duurzame zwarte PA GF behuizing, die een solide bescherming biedt voor de gevoelige componenten. De connector beschikt over soldeercontacten en een schroefdraad om een veilige en betrouwbare verbinding te garanderen. Dit model kan spanningen tot 400 V AC/DC aan en stroomsterktes tot 16A, waardoor het geschikt is voor diverse industriële toepassingen. Het heeft een IP65-beschermingsgraad, wat betekent dat het stofdicht en beschermd is tegen waterstralen, mits correct gemonteerd. Daarnaast voldoet het aan de DIN EN 175301-803 en ISO 4400 normen, wat compatibiliteit en veiligheid in veeleisende operationele omgevingen garandeert.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GSP |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 931297004 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 400 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | NBR |
| Aantal pinnen: | 3+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type aansluiting: | Solder |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connector subtype: | Circular receptacle with connection thread and solder contacts |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleiderdoorsnede: | 0.08 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelwartel: | 1/2" NPTF |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | GSP - 175301-803 (DIN 43650), Form A, Male, 18mm, Black housing, 3+Ground (Protective Earth). solder contacts, 400 V AC/DC, 16A, 1/2" NPTF Treaded Sleeve |
| Artikelomschrijving: | GSP 312-S |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | black |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir931297004 |