GSP 311
€ 3,48
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GSP 311-S
Fabrikantnummer:
931297001
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GSP 311 is een DIN-ventielconnector ontworpen volgens de DIN 43650 Form A-norm. Deze mannelijke connector met een zwarte behuizing heeft een grootte van 18mm en bevat 3 + aarde (beschermingsaarde) soldeercontacten. Het ondersteunt een bedrijfsspanning van 400 V AC/DC en een nominale stroom van 16A. De PG11-geschroefde huls zorgt voor een stevige bevestiging. Met een nominale impulsbelasting van 4,0 kV en een bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C, kan deze connector zware omgevingen weerstaan. Bovendien heeft het een IP65-beschermingsgraad wanneer het is gemonteerd en vergrendeld met compatibele connectoren. Dit product is ideaal voor verschillende industriële toepassingen die betrouwbare en duurzame connectiviteit vereisen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GSP |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 931297001 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 400 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | NBR |
| Aantal pinnen: | 3+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type aansluiting: | Solder |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connector subtype: | Circular receptacle with connection thread and solder contacts |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleiderdoorsnede: | 0.08 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelwartel: | PG 11 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | GSP - 175301-803 (DIN 43650), Form A, Male, 18mm, Black housing, 3+Ground (Protective Earth). solder contacts, 400 V AC/DC, 16A, PG11 Treaded Sleeve |
| Artikelomschrijving: | GSP 311-S |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | black |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir931297001 |