GSP 212
€ 3,31
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GSP 212-S
Fabrikantnummer:
931298004
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GSP 212 is een DIN-klepaansluiting conform de DIN 43650-standaard, met een Form A-configuratie. Ontworpen met een zwarte behuizing, heeft deze mannelijke connector 2 pinnetjes plus een aarde (Beschermingsaarde) pin, en is voorzien van soldeercontacten. Het ondersteunt werkspanningen tot 400 V AC/DC en stromen tot 16A. De connector heeft een 18mm interface en bevat een 1/2" NPTF-gesneden mouw voor stevige bevestiging. Deze receptakel is ideaal voor veeleisende omgevingen en biedt een betrouwbare verbinding en optimale prestaties. De GSP 212 is robuust ontworpen voor diverse industriële toepassingen die een hoog beschermingsniveau vereisen, geclassificeerd als IP65 bij correcte montage en vergrendeling. Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals PA GF voor de behuizing en NBR voor de O-ring, zorgt dit voor duurzaamheid en naleving van UL 94 HB en V-0 brandbaarheidsklassen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GSP |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 931298004 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 400 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | NBR |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type aansluiting: | Solder |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connector subtype: | Circular receptacle with connection thread and solder contacts |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleiderdoorsnede: | 0.08 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelwartel: | 1/2" NPTF |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | GSP - 175301-803 (DIN 43650), Form A, Male, 18mm, Black housing, 2+Ground (Protective Earth). solder contacts, 400 V AC/DC, 16A, 1/2" NPTF Treaded Sleeve |
| Artikelomschrijving: | GSP 212-S |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | black |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir931298004 |