GSP 211
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GSP 211-U
Fabrikantnummer:
23521
EAN:
04001088125414
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De GSP 211 is een hoogwaardige DIN 43650 standaard klepaansluiting, ontworpen voor betrouwbare elektrische verbindingen in verschillende toepassingen. Het heeft een Form A, mannelijke 18 mm configuratie en een robuuste zwarte behuizing met 2+Ground (beschermingsaarde) soldeercontacten. Deze connector is geschikt voor gebruik in omgevingen die een bedrijfsvoltage van 400 V AC/DC en een nominale stroom van 16 A vereisen. Daarnaast is het uitgerust met een PG11 schroefhuls voor een veilige bevestiging. De materialen van het product, waaronder een PA GF behuizing en CuZn contactpunten, zorgen voor duurzaamheid en naleving van veiligheids- en milieunormen, waaronder VDE, SEV en RoHS naleving. Deze connector functioneert optimaal binnen een groot temperatuurbereik van -40°C tot +125°C en heeft een IP65 beschermingsgraad bij correcte montage en vergrendeling met compatibele connectoren.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GSP |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 400 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | NBR |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type aansluiting: | Solder |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connector subtype: | Circular receptacle with connection thread and solder contacts |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleiderdoorsnede: | 0.08 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelwartel: | PG 11 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | GSP - 175301-803 (DIN 43650), Form A, Male, 18mm, Black housing, 2+Ground (Protective Earth). solder contacts, 400 V AC/DC, 16A, PG11 Treaded Sleeve |
| Artikelomschrijving: | GSP 211-U |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | black |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir23521 |