GSP 211
€ 3,22
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GSP 211-S
Fabrikantnummer:
931298001
EAN:
04002044190644
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GSP 211 is een hoogwaardige DIN-ventielconnector die geschikt is voor verschillende industriële toepassingen. Dit product, dat voldoet aan DIN 43650, Form A-normen, heeft een zwarte behuizing met soldeercontacten die zijn geconfigureerd voor 2+Aarde (beschermende aarde). Met een robuuste werkspanning van 400 V AC/DC en een nominale stroom van 16A, zorgt deze connector voor betrouwbare prestaties in veeleisende omgevingen. De PG11 schroefhuls zorgt voor een veilige en eenvoudige installatie, waardoor de duurzaamheid wordt vergroot en de IP65-beschermingsgraad zorgt voor weerstand tegen stof en water.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GSP |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 931298001 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 400 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | NBR |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type aansluiting: | Solder |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connector subtype: | Circular receptacle with connection thread and solder contacts |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleiderdoorsnede: | 0.08 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Kabelwartel: | PG 11 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | GSP - 175301-803 (DIN 43650), Form A, Male, 18mm, Black housing, 2+Ground (Protective Earth). solder contacts, 400 V AC/DC, 16A, PG11 Treaded Sleeve |
| Artikelomschrijving: | GSP 211-S |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | black |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir931298001 |