GSN DIN Standaard Stopcontact
€ 5,11
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GSN 20
Fabrikantnummer:
932421100
EAN:
04001088144194
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
Het GSN DIN Standaard Stopcontact heeft een 3-pins configuratie (2+1PE) en voldoet aan de UL 1977-normen. Ontworpen met een zwarte PA GF contactdrager, ondersteunt het soldeeraansluitingen samen met een PE-schroef type, wat zorgt voor een veilige elektrische verbinding. Geschikt voor 230 V AC/DC-toepassingen en een stroomsterkte van 16 A, is dit stopcontact ideaal voor robuuste elektrische systemen. Het heeft een hoge beschermingsgraad van IP65 wanneer correct gemonteerd, waardoor het geschikt is voor uitdagende omgevingen. De materiaalsamenstelling omvat CuZn voor de contactbasis, wat duurzaamheid garandeert, terwijl de behuizing is ontworpen om een breed bedrijfs temperatuurbereik van -40°C tot 125°C te weerstaan.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GSN DIN Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 932421100 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 90 °C |
| Nominale stroom (UL)*: | 15 A |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| UL-bestand: | E95522 |
| UL-keurmerk: | UL 1977; UR |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type aansluiting: | Solder / PE Screw |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleiderdoorsnede: | 0.08 - 1.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-B, ISO 4400 |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Montage: | M4 (1x) |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | GSN DIN Standard Receptacle: Form B, 3-pin (2+1PE), UL 1977, black contact bearer, solder type (PE screw type); 230 V AC/DC, 16 A |
| Artikelomschrijving: | GSN 20 |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingskleur: | black |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (montageschroef): | (50-60) Ncm |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (50-60) Ncm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir932421100 |