GSA-U DIN-standaard stopcontact met IDC-contacten
€ 3,54
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GSA-U 3075 SK
Fabrikantnummer:
933381100
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GSA-U DIN-standaard stopcontact met IDC-contacten is een betrouwbare connector met Form A, 4-polige (3+1PE) configuratie. Geschikt voor 400 V AC/DC en 10 A, deze hoogwaardig stopcontact zorgt voor robuuste connectiviteit met een recht, rechthoekig gegoten ontwerp. Het omvat een ongeafschermde interface en is gebouwd om aanzienlijke omgevingsstress te weerstaan, operationeel in temperaturen van -40°C tot +125°C. Ideaal voor diverse toepassingen, het heeft een nominale impuls spanning van 4,0 kV en een uitstekende isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm. De IP65/IP67-geclassificeerde bescherming zorgt voor duurzaamheid tegen stof en water, waardoor het geschikt is voor zware industriële omgevingen. Met een contactweerstand van ≤ 10 mOhm en een hoge levensduur van de paringscyclus voldoet de GSA-U DIN-connector aan internationale normen zoals DIN EN 175301-803-A en ISO 4400, wat kwaliteit en betrouwbaarheid garandeert.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GSA-U |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933381100 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 400 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 3+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 / IP67 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type aansluiting: | IDC |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Montage: | M3 (4x) |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connector subtype: | Rectangular molded receptacle with IDC contacts |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleiderdoorsnede: | 0.75 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | GSA-U DIN standard receptacle with IDC contacts: Form A, 4-pin (3+1PE), IDC type; 400 V AC/DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GSA-U 3075 SK |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingskleur: | black |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (montageschroef): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir933381100 |