GSA-U DIN-standaard receptakel met soldeercontacten
€ 1,59
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GSA-U 3000 N LO
Fabrikantnummer:
933379100
EAN:
04002044157425
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GSA-U DIN-standaard receptakel met soldeercontacten is de ideale oplossing voor betrouwbare elektrische verbindingen. Met een Form A, 4-pins (3+1PE) configuratie, voldoet dit product aan de UL 1977-standaarden. Het werkt op 400 V AC/DC met een stroomsterkte van 16 A, waardoor het geschikt is voor zowel commerciële als industriële toepassingen. Het receptakel is onafgeschermd en heeft een recht, rechthoekig gegoten ontwerp voor eenvoudige installatie en gebruik. Gemaakt van robuust CuZn-basismateriaal met Cu/Sn-geplateerde contacten, biedt het apparaat uitstekende geleiding en minimale contactweerstand. De contacthouder is gemaakt van PA GF-materiaal, wat zorgt voor duurzaamheid en thermische stabiliteit. Met een temperatuurbereik van -40°C tot +125°C en een bescherming van IP65/IP67 kan de GSA-U receptakel zware omgevingen aan. Het voldoet aan verschillende internationale normen, waaronder DIN EN 175301-803-A en ISO 4400, wat hoge veiligheid en naleving verzekert. Geschikt voor montage met M3-schroeven, is het een essentieel onderdeel in geavanceerde elektrische systemen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GSA-U |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933379100 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 400 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 90 °C |
| Aantal pinnen: | 3+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 / IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 15 A |
| UL-bestand: | E95522 |
| UL-keurmerk: | UL 1977; UR |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type aansluiting: | Solder |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Montage: | M3 (4x) |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connector subtype: | Rectangular molded receptacle with solder contacts |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleiderdoorsnede: | 0.08 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | GSA-U DIN standard receptacle with solder contacts: Form A, 4-pin (3+1PE), UL 1977, solder type; 400 V AC/DC, 16 A |
| Artikelomschrijving: | GSA-U 3000 N LO |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingskleur: | black |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (montageschroef): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir933379100 |