GSA DIN standaard stopcontact
€ 2,61
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GSAZ 200
Fabrikantnummer:
932429100
EAN:
04001088098596
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
Het GSA DIN standaard stopcontact is een hoogwaardige connector die is ontworpen voor cilinderinstallaties. Dit 3-pins (2+1PE) stopcontact met Form A omvat duurzame soldeercontacten met een PE-schroeftype configuratie. Het heeft een bedrijfsspanning tot 400 V AC/DC en kan een stroom van 16 A aan. Het stopcontact voldoet aan UL 1977 normen en is gemaakt van robuuste materialen, waaronder een CuZn contactbasis en een PA GF contactdrager in een zwarte kleur. Geschikt voor diverse industriële toepassingen, beschikt het over een IP65 beschermingsgraad, waardoor betrouwbaarheid in uitdagende omgevingen wordt gewaarborgd. Het stopcontact heeft een maximale bedrijfstemperatuur van +125 °C en kan tot 50 koppelingscycli uitvoeren, waardoor het ideaal is voor toepassingen die frequent aansluiten en loskoppelen vereisen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GSAZ |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 932429100 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 400 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 90 °C |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Nominale stroom (CSA)*: | 10 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 15 A |
| UL-bestand: | E95522 |
| UL-keurmerk: | UL 1977; UR |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type aansluiting: | Solder / PE Screw |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale spanning (CSA): | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Montage: | M4 (1x) |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connector subtype: | Rectangular receptacle with solder contacts for cylinder installation |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleiderdoorsnede: | 0.08 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| CSA: | yes |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | GSAZ DIN standard receptacle with solder contacts for cylinder installation: Form A, 3-pin (2+1PE), UL 1977, solder type (PE screw type); 400 V AC/DC, 16 A |
| Artikelomschrijving: | GSAZ 200 |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingskleur: | black |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (montageschroef): | (50-60) Ncm |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir932429100 |