GSA DIN standaard contactdoos
€ 1,26
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GSP-U 2000 LO SN
Fabrikantnummer:
832954801
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
1000
Productinformatie
De GSA DIN standaard contactdoos, model GSP-U, is een hoogwaardig component ontworpen voor betrouwbare elektrische verbindingen in industriële omgevingen. Deze 3-pin (2+1PE) contactdoos heeft een soldeertype verbinding geschikt voor zowel AC- als DC-toepassingen bij 400 V en tot 16 A. De contactdoos voldoet aan de DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 normen, wat compatibiliteit en veiligheid garandeert. Gemaakt met CuZn-basismateriaal en Cu/Sn-platering, biedt het uitstekende geleiding en corrosiebestendigheid. Met een IP65-beschermingsgraad is deze contactdoos geschikt voor uitdagende omstandigheden en biedt het hoge isolatieweerstand en de mogelijkheid om te werken binnen een breed temperatuurbereik van -40°C tot +125°C.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie: | GSP-U |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 832954801 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 400 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Type aansluiting: | Solder |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connector subtype: | Circular receptacle with connection thread and solder contacts |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleiderdoorsnede: | 0.08 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Lange omschrijving (#1): | GSP-U DIN standard receptacle with connection thread and solder contacts: Form A, 3-pin (2+1PE), solder type; 400 V AC/DC, 16 A |
| Artikelomschrijving: | GSP-U 2000 LO SN |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingskleur: | black |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir832954801 |