GO-Series Stroomontvanger Connector
€ 4,48
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GO 610 FA M
Fabrikantnummer:
932478100
EAN:
04002044181581
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GO-Series Stroomontvanger Connector is een robuuste en betrouwbare mannelijke connector ontworpen voor frontale montage met flens. Voorzien van een 7-pins (6+PE) configuratie en gehuisvest in een zwarte behuizing, ondersteunt deze connector een bedrijfsspanning van 230 V AC/DC en nominale stromen van 10 A AC of 6 A DC. Met een beschermingsgraad van IP65 en naleving van DIN EN 61984 normen, biedt het hoge weerstand in veeleisende omgevingen. Het is uitgerust met soldeeraansluitingen, geschikt voor een geleiderdoorsnede tot 1,0 mm², en is gebouwd om omgevingstemperaturen van -40°C tot +90°C te verdragen. Het contactbasismateriaal is CuZn, met Cu/Sn-plating, wat uitstekende geleidbaarheid en duurzaamheid garandeert.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 6+PE |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Artikelnummer (#1): | 932478100 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | GO Series |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65 |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-bestandsnummer, Materiaal contacthouder: | E41613, Makrolon 9425 black |
| VDE-keurmerk: | VDE-Reg.-Nr.: D182 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Nominale stroom*: | 10 A AC / 6 A DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Montage: | M3-screws (4x) |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Geleiderdoorsnede: | max. 1.0 mm² |
| Connectorontwerp: | Front mount with Flange |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PC GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Klantspecifiek product: | |
| Artikelomschrijving: | GO 610 FA M |
| Lange omschrijving (#1): | GO-Series Power Receptacle Connector: Male, front mount with flange, 7-pin (6+PE), black body; 230 V AC/DC, 10 A AC / 6 A DC |
| Aansluitende connectoren / Passend op: | GO 610 WF |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Aandraaimoment (montageschroef): | M 3: (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR |
| Uniek Nr.: | hir932478100 |