GO-Series Power Receptacle Connector
€ 4,48
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GO 070 FA M
Fabrikantnummer:
932470100
EAN:
04002044188870
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GO-Series Power Receptacle Connector is een robuuste en betrouwbare mannelijke connector, ontworpen voor vooraan gemonteerde toepassingen met flens. Het beschikt over een 7-polige configuratie gehuisvest in een zwarte behuizing, geschikt voor stroomtoepassingen die 50V AC/DC vereisen met een stroomrating van 10 A AC / 6 A DC. Deze connector maakt deel uit van de GO-serie en wordt ongeblind, wat optimale prestaties in verschillende omgevingen verzekert. Geproduceerd door Hirschmann, voldoet het aan de ontwerpnormen DIN EN 61984 en DIN EN 60664-1, wat zorgt voor hoge veiligheid en kwaliteit. De IP65-beschermingsgraad garandeert uitstekende bescherming tegen stof en water wanneer gemonteerd en vergrendeld in combinatie met Hirschmann/Lumberg Automation connectoren. Met een duurzame constructie van materialen zoals CuZn, PC GF en NBR, weerstaat deze connector een breed bedrijfs temperatuurbereik van -40°C tot +90°C.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 7 |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC/DC |
| Artikelnummer (#1): | 932470100 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | GO Series |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65 |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-bestandsnummer, Materiaal behuizing: | E41613 |
| VDE-keurmerk: | VDE-Reg.-Nr.: D182 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Nominale stroom*: | 10 A AC / 6 A DC |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 50V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Montage: | M 3 screws (4x) |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Geleiderdoorsnede: | max. 1.0 mm² |
| Connectorontwerp: | Front mount with Flange |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PC GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Klantspecifiek product: | |
| Artikelomschrijving: | GO 070 FA M |
| Lange omschrijving (#1): | GO-Series Power Receptacle Connector: Male, front mount with flange, 7-pin, black body; 50V AC/DC, 10 A AC / 6 A DC |
| Aansluitende connectoren / Passend op: | GO 070 WF |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Aandraaimoment (montageschroef): | M 3: (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR |
| Uniek Nr.: | hir932470100 |