GO-Series Power Field Attachable Connector
€ 5,99
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GO 6 WF E IVP
Fabrikantnummer:
932447900
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
500
Productinformatie
De GO-Series Power Field Attachable Connector biedt een superieure oplossing voor het creëren van betrouwbare elektrische verbindingen in veldtoepassingen. Deze vrouwelijke, hoekige, 6-polige connector heeft een zwarte behuizing en is ontworpen voor soldeeraansluitingen, wat zorgt voor een robuuste bevestiging en langdurige prestaties. Met een nominale spanning van 50V AC/DC en een stroomsterkte van 6A is deze connector geschikt voor diverse laag- tot middenspanningsapplicaties. De connector is vervaardigd uit hoogwaardig materiaal zoals CuZn voor de contactbasis, wat zorgt voor uitstekende geleiding en duurzaamheid. Het beschikt over een PG 7 kabelwartel die kabeldiameters van 5 mm tot 7 mm ondersteunt. De beschermingsgraad van IP65 garandeert bestendigheid tegen stof en water, waardoor het ideaal is voor veeleisende industriële omgevingen. In overeenstemming met DIN EN 61984 (VDE 0627) behoudt het hoge veiligheidsnormen en een brandbaarheidsklasse UL 94 V-0 voor zowel de contactdrager als de behuizing. Deze connector is perfect voor toepassingen die betrouwbare en consistente prestaties vereisen, zoals industriële automatisering, besturingssystemen en stroomverdeling.
Downloads
Specificaties
| Lange omschrijving (#1): | GO-Series Power Field Attachable Connector: Female, angled, 6-pin, black body, solder type; 50V AC/DC, 6 A |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 932447900 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Producteigenschappen: | Unmounted, industrial packaging |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | GO Series |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Bedrijfsspanning: | 50 V AC/DC |
| Aansluitende connectoren / Passend op: | GO 6 UM, GO 6 FAV M… |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Aantal pinnen: | 6 |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Nominale stroom*: | 6 A |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | female |
| VDE-keurmerk: | VDE-Reg.-Nr.: D182 |
| Geschikte kabels: | Ø5 mm - Ø7 mm |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kV |
| Nominale spanning: | 50V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Trekontlasting: | clamping cage |
| Artikelomschrijving: | GO 6 WF E IVP |
| Accessoires apart te bestellen: | Central Screw Stainless Steel: 732750003; Flat gasket: GO 60 WF-3 |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Geleiderdoorsnede: | 0.14 mm² to 0.50 mm² |
| Connectorontwerp: | angled |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Bevestigingsmateriaal: | V2A |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Kabelwartel: | PG 7 |
| Kleur kabelwartel: | black |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 V-0 |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR |
| Behuizingskleur: | black |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 V-0 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Klantspecifiek product: | |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Aandraaimoment (bevestiging): | M 3: (50-60) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | PG 7:(150-250) Ncm |
| Uniek Nr.: | hir932447900 |