GO-Serie Voedingsreceptacle Connector
€ 6,21
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GO 51 FAV M
Fabrikantnummer:
932919100
EAN:
04002044011420
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GO-Serie Voedingsreceptacle Connector is een betrouwbare en hoogwaardige oplossing voor stroomverbindingen. Deze mannelijke connector heeft een achter PCB-montage met flens, wat zorgt voor extra stabiliteit en een veilige installatie. Het heeft een 6-pins configuratie (5+PE), geschikt voor verschillende toepassingen die een robuuste stroomverbinding vereisen. Met een bedieningsspanning van 230 V AC/DC en een nominale stroom van 6 A zorgt het voor efficiënte stroomoverdracht. Het onbeschermde ontwerp met een zwarte behuizing voldoet aan de IP65 beschermingsnormen, waardoor het bestand is tegen stof en water wanneer correct gemonteerd en vergrendeld. Gemaakt met CuZn-contactbasis en Cu/Sn-contactplating, garandeert het duurzaamheid en uitstekende geleiding. De connector voldoet aan de normen DIN EN 61984 en VDE 0627, wat zorgt voor betrouwbare prestaties in veeleisende omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
|---|---|
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 5+PE |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Artikelnummer (#1): | 932919100 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | GO Series |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP65 |
| Type aansluiting: | solder |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| VDE-keurmerk: | VDE-Reg.-Nr.: D182 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Nominale stroom*: | 6 A |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Montage: | M 3 screws (2x) |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Connectorontwerp: | Rear PCB mount with flange |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PC GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Klantspecifiek product: | |
| Artikelomschrijving: | GO 51 FAV M |
| Lange omschrijving (#1): | GO-Series Power Receptacle Connector: Male, rear PCB mount with flange, 6-pin (5+PE), black body; 230 V AC/DC, 6 A |
| Aansluitende connectoren / Passend op: | GO 51 WF… |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 61984 (VDE 0627) |
| Aandraaimoment (montageschroef): | M 3: (50-60) Ncm |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-2 |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR |
| Uniek Nr.: | hir932919100 |