GMNL DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector
€ 11,08
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GMNL 209 NJ LED 24 HH grey
Fabrikantnummer:
933388106
EAN:
04002044030940
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GMNL DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector is een robuust en betrouwbaar onderdeel, ontworpen voor kleptoepassingen. Het voldoet aan de Form B-specificaties en heeft een 3-pins (2+1PE) configuratie. De connector is gehuisvest in een transparante behuizing en wordt geleverd met een grijze kabelwartel. Met een schroefbevestiging en PG9-schroefdraad is de installatie zowel veilig als eenvoudig. Voor optimale prestaties bevat het een terugstroomdiode en een rode led-indicator. Deze connector werkt bij 24 V DC, met een maximale stroom van 10 A, waardoor hij geschikt is voor diverse industriële omgevingen. Met een IP65-beschermingsgraad kan hij zware omgevingsomstandigheden weerstaan. Naleving van UL 1977 maakt het een betrouwbare keuze voor veilige en efficiënte elektrische verbindingen.
Het ontwerp van de connector zorgt voor minimale contactweerstand, verhoogde isolatieweerstand en betrouwbare aansluitcycli (tot 50). Het ondersteunt aderkruisdoorsnedes van 0,25 tot 1,5 mm² en accepteert kabels met diameters van 4,5 tot 7 mm. Geschikt voor temperaturen variërend van -25°C tot +80°C, het is veelzijdig en duurzaam in wisselende bedrijfsomstandigheden.
Deze veld aansluitbare connector is ideaal voor gebruik in industriële automatisering, machinebouw en diverse andere toepassingen die betrouwbare elektrische verbindingen vereisen. De ingebouwde led en terugstroomdiode bieden een duidelijke statusindicatie en beschermende functionaliteit, wat zorgt voor operationele veiligheid en betrouwbaarheid.
Het ontwerp van de connector zorgt voor minimale contactweerstand, verhoogde isolatieweerstand en betrouwbare aansluitcycli (tot 50). Het ondersteunt aderkruisdoorsnedes van 0,25 tot 1,5 mm² en accepteert kabels met diameters van 4,5 tot 7 mm. Geschikt voor temperaturen variërend van -25°C tot +80°C, het is veelzijdig en duurzaam in wisselende bedrijfsomstandigheden.
Deze veld aansluitbare connector is ideaal voor gebruik in industriële automatisering, machinebouw en diverse andere toepassingen die betrouwbare elektrische verbindingen vereisen. De ingebouwde led en terugstroomdiode bieden een duidelijke statusindicatie en beschermende functionaliteit, wat zorgt voor operationele veiligheid en betrouwbaarheid.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir933388106 |
|---|---|
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Recovery diode with red LED |
| Productsubfamilie: | GMNL DIN Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933388106 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 90 °C |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Beveiligingscircuit: | Recovery diode |
| Nominale stroom (CSA)*: | 8 A |
| UL-bestand: | E95522 |
| UL-keurmerk: | UL 1977; UR |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 7 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 30 V |
| Nominale spanning (CSA): | 30 V |
| Nominale spanning: | 30 V DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Lange omschrijving (#1): | GMNL DIN Standard Field Attachable Connector: Form B, 3-pin (2+1PE), UL 1977, translucent housing with grey cable gland, screw type, PG9; with recovery diode and red LED, 24 V DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GMNL 209 NJ LED 24 HH grey |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | grey |
| Kabelwartel: | PG9 |
| CSA: | yes |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Functie-indicator: | Red LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-B, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |