GMNL DIN Standaard Aansluitbare Connector
€ 21,75
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GMNL 209 NJ GB1 LED 24 grey
Fabrikantnummer:
933400106
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De GMNL DIN Standaard Aansluitbare Connector is een hoogwaardig elektronisch component dat is ontworpen voor robuuste veldtoepassingen. Deze connector, in overeenstemming met UL 1977, heeft een 3-pins configuratie (2+1PE), met een centrale schroefbevestigingstype en een hoekig ontwerp voor eenvoudigere installatie. Gehuld in een transparante behuizing met een grijze PG9 kabelwartel, zorgt het voor duurzaamheid met een PA GF behuizingsmateriaal en UL 94 HB ontvlambaarheidsclassificatie. Verbeterd met een bruggelijkrichter, varistor en een rode LED-indicator, werkt het efficiënt op 24 V AC/DC en kan het een stroom van 1A verwerken. De connector garandeert een IP65-beschermingsklasse wanneer gemonteerd en vergrendeld met compatibele connectoren, waardoor het geschikt is voor zware omgevingsomstandigheden.
Met een maximale bedrijfstemperatuur van 90°C en een isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm, belooft deze connector betrouwbare prestaties. De beschermingscircuits omvatten een rode LED voor functieweergave, wat operationele veiligheid garandeert. Het ondersteunt kabels met een geleiderdoorsnede van 0,25 - 1,5 mm² en is compatibel met kabeldiameters van 4,5 tot 7 mm. Geclassificeerd onder meerdere standaarden (UL, VDE, CSA, SEV) en RoHS-conform, valt deze connector op door zijn veelzijdige toepassingen in verschillende elektrische installaties en machinerieverbindingen.
Met een maximale bedrijfstemperatuur van 90°C en een isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm, belooft deze connector betrouwbare prestaties. De beschermingscircuits omvatten een rode LED voor functieweergave, wat operationele veiligheid garandeert. Het ondersteunt kabels met een geleiderdoorsnede van 0,25 - 1,5 mm² en is compatibel met kabeldiameters van 4,5 tot 7 mm. Geclassificeerd onder meerdere standaarden (UL, VDE, CSA, SEV) en RoHS-conform, valt deze connector op door zijn veelzijdige toepassingen in verschillende elektrische installaties en machinerieverbindingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir933400106 |
|---|---|
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with red LED and bridge rectifier |
| Productsubfamilie: | GMNL DIN Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933400106 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 90 °C |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Nominale stroom (CSA)*: | 1 A |
| UL-bestand: | E95522 |
| UL-keurmerk: | UL 1977; UR |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 7 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 30 V |
| Nominale spanning (CSA): | 250 V |
| Nominale spanning: | 30 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Nominale stroom*: | 1 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 1 A |
| Lange omschrijving (#1): | GMNL DIN Standard Field Attachable Connector: Form B, 3-pin (2+1PE), UL 1977, translucent housing with grey cable gland, screw type, PG9; with bridge rectifier, varistor and red LED, 24 V AC/DC, 1 A |
| Artikelomschrijving: | GMNL 209 NJ GB1 LED 24 grey |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | grey |
| Kabelwartel: | PG9 |
| CSA: | yes |
| Brugcel: | yes |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Functie-indicator: | Red LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-B, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |