GMN DIN Standard Aansluitbare Connector
€ 2,56
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GMN 209 NJ grey
Fabrikantnummer:
932987106
EAN:
04002044215101
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GMN DIN Standard Aansluitbare Connector is een hoogwaardig product, ontworpen voor industriële toepassingen. Het heeft een Form B, 3-pins configuratie (2+1PE) en voldoet aan UL 1977-normen. De connector heeft een duurzame grijze behuizing en maakt gebruik van een betrouwbare schroefverbinding. Met een bedrijfsspanning van 230 V AC/DC en een nominale stroom van 16 A, is deze connector geschikt voor een breed scala aan elektrische toepassingen. De PG9 kabelklem ondersteunt kabels met een diameter van 4,5 - 7 mm, wat zorgt voor veilige installaties. Dit product is ook RoHS-compliant, wat zekerheid biedt in milieuvriendelijkheid. De IP65-classificatie zorgt voor bescherming tegen stof en water, waardoor het geschikt is voor veeleisende omgevingen.
Voordelen van de GMN DIN Standard Aansluitbare Connector zijn onder andere robuuste constructie, eenvoudige veldaansluitbaarheid en compatibiliteit met verschillende kabels. Bovendien zorgt de centrale schroefbevestiging voor een veilige en stevige verbinding, waardoor het risico op toevallige ontkoppelingen wordt geminimaliseerd.
Deze connector is ideaal voor gebruik in industriële automatisering, machines en elektrische installaties. Het kan worden toegepast in omgevingen met bedrijfstemperaturen variërend van -40 °C tot +125 °C, waardoor het geschikt is voor een verscheidenheid aan veeleisende toepassingen.
Voordelen van de GMN DIN Standard Aansluitbare Connector zijn onder andere robuuste constructie, eenvoudige veldaansluitbaarheid en compatibiliteit met verschillende kabels. Bovendien zorgt de centrale schroefbevestiging voor een veilige en stevige verbinding, waardoor het risico op toevallige ontkoppelingen wordt geminimaliseerd.
Deze connector is ideaal voor gebruik in industriële automatisering, machines en elektrische installaties. Het kan worden toegepast in omgevingen met bedrijfstemperaturen variërend van -40 °C tot +125 °C, waardoor het geschikt is voor een verscheidenheid aan veeleisende toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir932987106 |
|---|---|
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | GMN DIN Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 932987106 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 90 °C |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom (CSA)*: | 10 A |
| UL-bestand: | E95522 |
| UL-keurmerk: | UL 1977; UR |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 7 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale spanning (CSA): | 250 V |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 12 A |
| Lange omschrijving (#1): | GMN DIN Standard Field Attachable Connector: Form B, 3-pin (2+1PE), UL 1977, grey housing, screw type, PG9; without circuitry, 230 V AC/DC, 16 A |
| Artikelomschrijving: | GMN 209 NJ grey |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | grey |
| Kabelwartel: | PG9 |
| CSA: | yes |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | grey |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-B, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |