GML Industriële Standaard Veldmontage Connector
€ 17,40
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GML 209 NJ GB1 LED 24 black
Fabrikantnummer:
933642100
EAN:
04002044156787
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GML Industriële Standaard Veldmontage Connector: Vorm B, 3-pin (2+1PE), UL 1977, is een essentieel onderdeel voor industriële toepassingen. Het beschikt over een doorschijnende behuizing met een zwarte kabelwartel, schroef type met PG9 schroefdraad. De connector is ontworpen voor 24 V AC/DC werking en ondersteunt tot 1 A stroom. Het bevat waardevolle functies zoals een bruggelijkrichter, een varistor voor overspanningsbeveiliging, en een rode LED-functie-indicator, die betrouwbare operationele status in één oogopslag garandeert.
Deze connector biedt hoge efficiëntie en duurzaamheid met materialen die aan strenge industrienormen voldoen. Het PA GF behuizingsmateriaal en de CuZn/Cu/Sn contactbekleding zorgen voor robuustheid en lange levensduur. Geclassificeerd voor IP65 bescherming, biedt de connector betrouwbare prestaties in een breed temperatuurbereik van -25°C tot +80°C. Het schroefaansluitingstype en de PG9 kabelwartel maken het geschikt voor verschillende geleiderdoorsneden en kabeldiameters, wat zorgt voor veelzijdig gebruik in veldmontagetaken.
Ideaal voor toepassingen in ventielconnectors en andere industriële apparatuur, voldoet deze connector aan tal van veiligheids- en prestatiestandaarden, waaronder UL 1977 en CSA. Het ongeschermde, hoekige ontwerp met 2+PE pinnen maakt het perfect voor complexe industriële omgevingen die veilige en efficiënte stroomaansluitingen vereisen.
Deze connector biedt hoge efficiëntie en duurzaamheid met materialen die aan strenge industrienormen voldoen. Het PA GF behuizingsmateriaal en de CuZn/Cu/Sn contactbekleding zorgen voor robuustheid en lange levensduur. Geclassificeerd voor IP65 bescherming, biedt de connector betrouwbare prestaties in een breed temperatuurbereik van -25°C tot +80°C. Het schroefaansluitingstype en de PG9 kabelwartel maken het geschikt voor verschillende geleiderdoorsneden en kabeldiameters, wat zorgt voor veelzijdig gebruik in veldmontagetaken.
Ideaal voor toepassingen in ventielconnectors en andere industriële apparatuur, voldoet deze connector aan tal van veiligheids- en prestatiestandaarden, waaronder UL 1977 en CSA. Het ongeschermde, hoekige ontwerp met 2+PE pinnen maakt het perfect voor complexe industriële omgevingen die veilige en efficiënte stroomaansluitingen vereisen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with red LED and bridge rectifier |
| Productsubfamilie: | GML Industrial Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933642100 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 90 °C |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Nominale stroom (CSA)*: | 1 A |
| UL-bestand: | E95522 |
| UL-keurmerk: | UL 1977; UR |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 7 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 30 V |
| Nominale spanning (CSA): | 250 V |
| Nominale spanning: | 30 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Nominale stroom*: | 1 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 1 A |
| Lange omschrijving (#1): | GML Industrial Standard Field Attachable Connector: Form B, 3-pin (2+1PE), UL 1977, translucent housing with black cable gland, screw type, PG9; with bridge rectifier, varistor and red LED, 24 V AC/DC, 1 A |
| Artikelomschrijving: | GML 209 NJ GB1 LED 24 black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | black |
| Kabelwartel: | PG9 |
| CSA: | yes |
| Brugcel: | yes |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Functie-indicator: | Red LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Uniek Nr.: | hir933642100 |