GML Industriële Standaard Aansluitbare Connector
€ 8,86
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GML 209 NJ LED 24 HH grey
Fabrikantnummer:
933389106
EAN:
04002044030988
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GML Industriële Standaard Aansluitbare Connector is ideaal voor industriële toepassingen. Dit product heeft een Form B ontwerp met 3 pinnen (2+1PE) en voldoet aan de UL 1977 normen. Het heeft een transparante behuizing aangevuld met een grijze kabelwartel en maakt gebruik van een schroefaansluiting. De connector werkt op 24 V DC en kan tot 10 A aan. Het bevat een terugdiode en een rode LED voor functieweergave. De connector is ontworpen voor betrouwbaarheid en zorgt voor een veilige verbinding met een bedrijfstemperatuurbereik van -25°C tot +80°C en een nominaal voltage van 30 V DC. De IP65 beschermingsgraad maakt hem geschikt voor ruwe omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir933389106 |
|---|---|
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Recovery diode with red LED |
| Productsubfamilie: | GML Industrial Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933389106 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 90 °C |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Beveiligingscircuit: | Recovery diode |
| Nominale stroom (CSA)*: | 8 A |
| UL-bestand: | E95522 |
| UL-keurmerk: | UL 1977; UR |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 7 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 30 V |
| Nominale spanning (CSA): | 30 V |
| Nominale spanning: | 30 V DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Lange omschrijving (#1): | GML Industrial Standard Field Attachable Connector: Form B, 3-pin (2+1PE), UL 1977, translucent housing with grey cable gland, screw type, PG9; with recovery diode and red LED, 24 V DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GML 209 NJ LED 24 HH grey |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | grey |
| Kabelwartel: | PG9 |
| CSA: | yes |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Functie-indicator: | Red LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |