GML Industriële Standaard Aansluitbare Connector
€ 12,08
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GML 209 NJ LED 230 black
Fabrikantnummer:
933931100
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GML Industriële Standaard Aansluitbare Connector is ontworpen voor industriële toepassingen die robuuste en betrouwbare verbindingen vereisen. Met een 3-pins (2+1PE) Form B configuratie is deze connector UL 1977 gecertificeerd, wat zorgt voor hoge veiligheids- en prestatiestandaarden. De doorzichtige behuizing met een zwarte kabelwartel biedt extra duurzaamheid en bescherming. De PG9 schroefkabelwartel zorgt voor een veilige bevestiging en gemakkelijke installatie. Ontworpen met een rode LED indicator, ondersteunt het bedrijfsspanningen van 230 V AC/DC en een stroomsterkte van 10 A, waardoor het geschikt is voor diverse veeleisende toepassingen. De connector ondersteunt omgevingstemperaturen van -25°C tot +80°C en heeft een IP65-beschermingsgraad en een maximale bedrijfstemperatuur van +90°C, waardoor de connector bestand is tegen ruwe industriële omgevingen. De gebruikte materialen, zoals PA GF voor de behuizing en CuZn voor de contactbasis, garanderen een lange levensduur en betrouwbaarheid. Het apparaat is RoHS-conform en geschikt voor toepassingen die frequente paringscycli en robuuste prestaties in industriële omgevingen vereisen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Red LED |
| Productsubfamilie: | GML Industrial Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933931100 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 90 °C |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom (CSA)*: | 8 A |
| UL-bestand: | E95522 |
| UL-keurmerk: | UL 1977; UR |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 7 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 250 V |
| Nominale spanning (CSA): | 250 V |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Lange omschrijving (#1): | GML Industrial Standard Field Attachable Connector: Form B, 3-pin (2+1PE), UL 1977, translucent housing with black cable gland, screw type, PG9; with red LED, 230 V AC/DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GML 209 NJ LED 230 black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | black |
| Kabelwartel: | PG9 |
| CSA: | yes |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Functie-indicator: | Red LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Uniek Nr.: | hir933931100 |