GML Industrieel Standaard Veld Bevestigbare Connector
€ 16,91
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GML 209 NJ GB1 LED 230 black
Fabrikantnummer:
933933100
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GML Industrieel Standaard Veld Bevestigbare Connector is ontworpen voor robuuste industriële omgevingen. Deze Form B, 3-pin (2+1PE) connector voldoet aan de UL 1977 normen en beschikt over een doorschijnende behuizing met een zwarte PG9 kabelwartel. Het schroeftype ontwerp zorgt voor stevige verbindingen. Versterkt met een brugrectificator, varistor en rode LED functiemelder, werkt dit product op 230 V AC/DC en 1 A, wat het geschikt maakt voor diverse toepassingen in klepconnectiviteit. De connector garandeert duurzaamheid met zijn PA GF materiaal en IP65 beschermingsgraad, wat bescherming biedt tegen stof en binnendringen van water.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with red LED and bridge rectifier |
| Productsubfamilie: | GML Industrial Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933933100 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 90 °C |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Nominale stroom (CSA)*: | 1 A |
| UL-bestand: | E95522 |
| UL-keurmerk: | UL 1977; UR |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 7 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 250 V |
| Nominale spanning (CSA): | 250 V |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Nominale stroom*: | 1 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 1 A |
| Lange omschrijving (#1): | GML Industrial Standard Field Attachable Connector: Form B, 3-pin (2+1PE), UL 1977, translucent housing with black cable gland, screw type, PG9; with bridge rectifier, varistor and red LED, 230 V AC/DC, 1 A |
| Artikelomschrijving: | GML 209 NJ GB1 LED 230 black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | black |
| Kabelwartel: | PG9 |
| CSA: | yes |
| Brugcel: | yes |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Functie-indicator: | Red LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Uniek Nr.: | hir933933100 |