GML Industrial Standard Field Attachable Connector
€ 17,40
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GML 209 NJ GB1 black
Fabrikantnummer:
933398100
EAN:
04002044031121
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GML Industrial Standard Field Attachable Connector is een hoogwaardige, duurzame connector ontworpen voor industrieel gebruik. Het heeft een 3-pins configuratie (2+1PE) en voldoet aan UL 1977 normen. De connector is gehuisvest in een stevige zwarte behuizing, die compatibel is met verschillende toepassingen die een betrouwbare en veilige verbinding vereisen. De schroefverbinding en PG9 kabelwartel zorgen voor een stabiele en veilige bevestiging, die kan werken op 230 V AC/DC en een stroom tot 1A kan dragen.
De voordelen van het gebruik van de GML Industrial Standard Field Attachable Connector omvatten het robuuste ontwerp, betrouwbare prestaties onder veeleisende omstandigheden, en naleving van diverse veiligheidsnormen zoals UL, VDE, CSA en SEV. De toevoeging van een brugrectifier en varistor biedt extra bescherming voor elektrische circuits, wat zorgt voor een lange levensduur en betrouwbaarheid in zware omgevingen.
Deze connector is geschikt voor toepassingen in industriële omgevingen waar betrouwbare verbindingen cruciaal zijn. Hij is ontworpen voor eenvoudige veldmontage, wat hem een ideale keuze maakt voor onderhoud en installaties in machines, automatiseringssystemen en andere industriële apparatuur.
De voordelen van het gebruik van de GML Industrial Standard Field Attachable Connector omvatten het robuuste ontwerp, betrouwbare prestaties onder veeleisende omstandigheden, en naleving van diverse veiligheidsnormen zoals UL, VDE, CSA en SEV. De toevoeging van een brugrectifier en varistor biedt extra bescherming voor elektrische circuits, wat zorgt voor een lange levensduur en betrouwbaarheid in zware omgevingen.
Deze connector is geschikt voor toepassingen in industriële omgevingen waar betrouwbare verbindingen cruciaal zijn. Hij is ontworpen voor eenvoudige veldmontage, wat hem een ideale keuze maakt voor onderhoud en installaties in machines, automatiseringssystemen en andere industriële apparatuur.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with bridge rectifier |
| Productsubfamilie: | GML Industrial Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933398100 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 90 °C |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Nominale stroom (CSA)*: | 1 A |
| UL-bestand: | E95522 |
| UL-keurmerk: | UL 1977; UR |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 7 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 250 V |
| Nominale spanning (CSA): | 250 V |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Nominale stroom*: | 1 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 1 A |
| Lange omschrijving (#1): | GML Industrial Standard Field Attachable Connector: Form B, 3-pin (2+1PE), UL 1977, black housing, screw type, PG9; with bridge rectifier and varistor, 230 V AC/DC, 1 A |
| Artikelomschrijving: | GML 209 NJ GB1 black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | black |
| Kabelwartel: | PG9 |
| CSA: | yes |
| Brugcel: | yes |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | black |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +90 °C |
| Uniek Nr.: | hir933398100 |