GML Industrial Standard Aansluitbare Connector
€ 7,40
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GML 209 NJ LED 230 VR YE black
Fabrikantnummer:
933932100
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GML Industrial Standard Aansluitbare Connector is ontworpen voor robuuste industriële omgevingen. Deze aansluitbare connector heeft een 3-pins configuratie (2+1PE) volgens UL 1977 normen. Het heeft een doorzichtige behuizing met een zwarte kabelwartel type PG9 en maakt gebruik van schroefaansluitingen voor een stevige bevestiging. Gebouwd voor betrouwbaarheid, bevat het een varistor en een gele LED-indicator, operationeel bij 230 V AC/DC, ondersteunt een maximale stroom van 10 A en biedt uitstekende isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm. De connector heeft een hoekig ontwerp en is ontworpen om temperaturen van -25°C tot +80°C te weerstaan. Met een IP65-classificatie biedt het robuuste bescherming tegen stof en water, ideaal voor diverse industriële toepassingen zoals machines en automatiseringssystemen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Productsubfamilie: | GML Industrial Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933932100 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 90 °C |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Nominale stroom (CSA)*: | 8 A |
| UL-bestand: | E95522 |
| UL-keurmerk: | UL 1977; UR |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 7 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 250 V |
| Nominale spanning (CSA): | 250 V |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Lange omschrijving (#1): | GML Industrial Standard Field Attachable Connector: Form B, 3-pin (2+1PE), UL 1977, translucent housing with black cable gland, screw type, PG9; with varistor and yellow LED, 230 V AC/DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GML 209 NJ LED 230 VR YE black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | black |
| Kabelwartel: | PG9 |
| CSA: | yes |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Uniek Nr.: | hir933932100 |