GM Industrial Standard Field Attachable Connector
€ 2,21
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GM 216 NJ schwarz
Fabrikantnummer:
934456100
EAN:
04002044208455
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GM Industrial Standard Field Attachable Connector is een hoogwaardig elektrisch component, ontworpen voor veelzijdigheid en betrouwbaarheid in diverse industriële toepassingen. Met een Form B, 3-pin (2+1PE) configuratie is deze connector uitgerust met een duurzame zwarte behuizing van PA GF-materiaal, wat uitstekende duurzaamheid en weerstand biedt tegen omgevingsfactoren. De schroeftype verbinding en M16 kabelwartel zijn geschikt voor kabels van 4,5 tot 9,5 mm in diameter, wat een veilige en eenvoudige installatie garandeert.
Deze connector werkt op 230 V AC/DC en kan stromen tot 16 A aan. Hij heeft een indrukwekkende IP65-classificatie, wat hem geschikt maakt voor gebruik in uitdagende omgevingsomstandigheden. De connector is ongeëerd en ontworpen met een centrale schroefbevestiging, ondersteunt tot 50 aansluitcycli. Met een uitstekende isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm zorgt het voor stabiele en betrouwbare verbindingen.
Ideaal voor gebruik in industriële omgevingen, faciliteert de GM Industrial Standard Connector veilige en efficiënte stroomverbindingen voor machines en apparatuur. Het hoekige ontwerp bespaart ruimte en de robuuste constructie zorgt voor langdurige prestaties, waardoor het een waardevol onderdeel is van elk industrieel elektrisch systeem.
Deze connector werkt op 230 V AC/DC en kan stromen tot 16 A aan. Hij heeft een indrukwekkende IP65-classificatie, wat hem geschikt maakt voor gebruik in uitdagende omgevingsomstandigheden. De connector is ongeëerd en ontworpen met een centrale schroefbevestiging, ondersteunt tot 50 aansluitcycli. Met een uitstekende isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm zorgt het voor stabiele en betrouwbare verbindingen.
Ideaal voor gebruik in industriële omgevingen, faciliteert de GM Industrial Standard Connector veilige en efficiënte stroomverbindingen voor machines en apparatuur. Het hoekige ontwerp bespaart ruimte en de robuuste constructie zorgt voor langdurige prestaties, waardoor het een waardevol onderdeel is van elk industrieel elektrisch systeem.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | GM Industrial Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934456100 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 9.5 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Lange omschrijving (#1): | GM Industrial Standard Field Attachable Connector: Form B, 3-pin (2+1PE), black housing, screw type, M16; without circuitry, 230 V AC/DC, 16 A |
| Artikelomschrijving: | GM 216 NJ schwarz |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | black |
| Kabelwartel: | M16 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | black |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir934456100 |