GM Industrial Standaard Veldbevestigingsconnector
€ 2,43
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GM 216 NJ grau
Fabrikantnummer:
934456106
EAN:
04002044208479
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GM Industrial Standaard Veldbevestigingsconnector is een essentieel onderdeel voor industriële omgevingen. Deze Form B connector heeft een 3-pins configuratie (2+1PE) met een robuust grijs omhulsel ontworpen voor betrouwbaarheid en duurzaamheid. Hij werkt op een spanning van 230 V AC/DC en ondersteunt een stroom van 16 A, wat het geschikt maakt voor diverse elektrische toepassingen. Met een schroefbevestiging en een M16 kabelwartel zorgt het voor veilige verbindingen zonder de noodzaak van schakelingen.
Voordelen van de GM Industrial Connector zijn onder andere de hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm, en een contactweerstand van ≤ 10 mOhm, wat zorgt voor een efficiënte werking. Het heeft een beschermingsgraad van IP65, wat uitstekende weerstand biedt tegen stof en vocht, ideaal voor veeleisende omgevingen. De connector kan omgaan met een geleiderdwarsdoorsnede van 0,25 - 1,5 mm² en past op kabeldiameters van 4,5 - 9,5 mm.
Deze connector is perfect voor gebruik in omgevingen waar robuuste en betrouwbare verbindingen nodig zijn, zoals industriële machines en automatiseringssystemen. Zijn naleving van de RoHS- en veiligheidsnormen, gekoppeld aan een hoog werktemperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C, maakt het veelzijdig en aanpasbaar voor verschillende industriële toepassingen.
Voordelen van de GM Industrial Connector zijn onder andere de hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm, en een contactweerstand van ≤ 10 mOhm, wat zorgt voor een efficiënte werking. Het heeft een beschermingsgraad van IP65, wat uitstekende weerstand biedt tegen stof en vocht, ideaal voor veeleisende omgevingen. De connector kan omgaan met een geleiderdwarsdoorsnede van 0,25 - 1,5 mm² en past op kabeldiameters van 4,5 - 9,5 mm.
Deze connector is perfect voor gebruik in omgevingen waar robuuste en betrouwbare verbindingen nodig zijn, zoals industriële machines en automatiseringssystemen. Zijn naleving van de RoHS- en veiligheidsnormen, gekoppeld aan een hoog werktemperatuurbereik van -40 °C tot +125 °C, maakt het veelzijdig en aanpasbaar voor verschillende industriële toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir934456106 |
|---|---|
| VDE-keurmerk: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | GM Industrial Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934456106 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 9.5 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Lange omschrijving (#1): | GM Industrial Standard Field Attachable Connector: Form B, 3-pin (2+1PE), grey housing, screw type, M16; without circuitry, 230 V AC/DC, 16 A |
| Artikelomschrijving: | GM 216 NJ grau |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | B |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | grey |
| Kabelwartel: | M16 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingskleur: | grey |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (kabelwartel): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |