GDMW Hoogspannings DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector
€ 3,83
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDMW 3011 DF VI GRAU
Fabrikantnummer:
933359106
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GDMW Hoogspannings DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector is ontworpen voor efficiënte hoogspanningstoepassingen. Met een Form A, 4-pins configuratie met een 3+1PE opzet, biedt deze connector robuuste elektrische connectiviteit via een schroeftype mechanisme en een PG11 kabelingang. Het is geschikt voor 400 V AC/DC operaties met een stroomsterkte van 16 A, waardoor het geschikt is voor veeleisende omgevingen. De connector is gemaakt met een duurzame grijze behuizing en heeft een hoekig ontwerp voor gemakkelijke bevestiging. Met een hoge isolatieweerstand en een geclassificeerde stootspanning, zorgt het voor veiligheid en betrouwbaarheid in zijn toepassingen. Deze connector is geschikt voor kabels met een diameter van 4,5 tot 11 mm en werkt in temperaturen van -40°C tot +125°C. Bovendien heeft het een IP65 beschermingsclassificatie, wat zorgt voor effectiviteit tegen stof en water.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | GDMW High-Voltage Line |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933359106 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 400 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 3+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 11 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Lange omschrijving (#1): | GDMW High-Voltage Line DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 4-pin (3+1PE; PE across cable outlet), grey housing, screw type, PG11; without circuitry, 400 V AC/DC, 16 A |
| Artikelomschrijving: | GDMW 3011 DF VI GRAU |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Grey |
| Kabelwartel: | PG11 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Grey |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (50-60) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir933359106 |