GDMF Flat Line DIN Standaard Veld Bevestigbare Connector
€ 12,20
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDMF 2016 DGAA
Fabrikantnummer:
934618007
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GDMF Flat Line DIN Standaard Veld Bevestigbare Connector is een robuust en veelzijdig onderdeel ontworpen voor hoogwaardige connectiviteit. Met een 3-pins (2+1PE; PE over kabeluitgang) Form A ontwerp, is deze connector uitgerust met een transparante behuizing en schroeftype bevestiging voor gemakkelijke installatie. Het bevat een terugwinningsdiode en een gele LED voor visuele indicatie, wat zorgt voor efficiënte en betrouwbare prestaties bij 24 V DC en 10 A. De M16 kabelwartel is geschikt voor kabels van Ø 4 tot 8 mm, terwijl het een IP65 beschermingsgraad behoudt, waardoor het geschikt is voor verschillende industriële toepassingen.
De connector biedt verschillende voordelen, waaronder hoge duurzaamheid met zijn CuZn contactbasismateriaal en PA GF behuizing. Het zorgt voor uitstekende elektrische prestaties met een contactweerstand ≤ 10 mOhm en isolatieweerstand ˃ 10^9 Ohm. De gele LED dient als functionele indicator, wat de bruikbaarheid en operationele veiligheid verbetert. Daarnaast garandeert de IP65-beoordeling bescherming tegen stof en waterindringing, essentieel voor veeleisende werkomgevingen.
Deze connector is ideaal voor gebruik in industriële machines, automatiseringssystemen en elke toepassing die betrouwbare elektrische verbindingen vereist in harde omstandigheden. De GDMF Flat Line-serie voldoet aan DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 normen, wat compatibiliteit en kwaliteit waarborgt.
De connector biedt verschillende voordelen, waaronder hoge duurzaamheid met zijn CuZn contactbasismateriaal en PA GF behuizing. Het zorgt voor uitstekende elektrische prestaties met een contactweerstand ≤ 10 mOhm en isolatieweerstand ˃ 10^9 Ohm. De gele LED dient als functionele indicator, wat de bruikbaarheid en operationele veiligheid verbetert. Daarnaast garandeert de IP65-beoordeling bescherming tegen stof en waterindringing, essentieel voor veeleisende werkomgevingen.
Deze connector is ideaal voor gebruik in industriële machines, automatiseringssystemen en elke toepassing die betrouwbare elektrische verbindingen vereist in harde omstandigheden. De GDMF Flat Line-serie voldoet aan DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 normen, wat compatibiliteit en kwaliteit waarborgt.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beveiligingscircuit: | Recovery diode |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Recovery diode with yellow LED |
| Productsubfamilie: | GDMF Flat Line |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934618007 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4 - 8 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDMF Flat Line DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), transparent housing, screw type, M16; with recovery diode and yellow LED, 24 V DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GDMF 2016 DGAA |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 0.75 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Klemspanning: | ˂ 1.2 V |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | M16 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR Captive |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Uniek Nr.: | hir934618007 |