GDMF Flat Line DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector
€ 11,53
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDMF 2016 DLAA
Fabrikantnummer:
934618008
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GDMF Flat Line DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector is een hoogwaardige connector ontworpen voor industrieel gebruik. Met een Form A ontwerp met 3 pinnen (2+1PE; PE over kabeluitgang), heeft deze connector een transparante behuizing en een schroefaansluitsysteem met een M16 kabelwartel. Het bevat een ingebouwde varistor en een gele LED-indicator voor verbeterde functionaliteit en veiligheid. Werkend op 230 V AC/DC met een nominale stroom van 10 A, is het geschikt voor diverse veeleisende toepassingen. De connector is gemaakt van duurzaam PA GF materiaal met CuZn contactbasismateriaal en Cu/Sn contactbeplating, wat betrouwbaarheid en een lange levensduur garandeert. Het is ontworpen om te voldoen aan DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 standaarden, met een IP65 beschermingsgraad om bestand te zijn tegen zware omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Productsubfamilie: | GDMF Flat Line |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934618008 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4 - 8 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDMF Flat Line DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), transparent housing, screw type, M16; with varistor and yellow LED, 230 V AC/DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GDMF 2016 DLAA |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 0.75 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Klemspanning: | 470 V ± 10% |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | M16 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR Captive |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Uniek Nr.: | hir934618008 |