GDMF Flat Line DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector
€ 10,78
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDMF 2016 DBAA
Fabrikantnummer:
934618003
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GDMF Flat Line DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector is ontworpen voor veelzijdige en betrouwbare verbindingen in industriële omgevingen. Met een Form A, 3-pins (2+1PE; PE over kabeluitlaat) configuratie biedt deze connector een transparante behuizing voor eenvoudige inspectie en een schroefbevestiging voor veilige installatie. De inbegrepen gele LED geeft de operationele status aan, geschikt voor gebruik met 24 V AC/DC en ondersteunt een nominale stroom van 10 A. Het ontwerp van de connector voldoet aan de DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 normen, wat zorgt voor hoge compatibiliteit en duurzaamheid.
Met een robuuste constructie van materialen zoals CuZn en PA GF biedt deze connector uitstekende isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm, wat zorgt voor veilige werking in een breed temperatuurbereik van -25°C tot +80°C. De IP65-classificatie garandeert bescherming tegen stof en waterindringing wanneer correct gemonteerd, waardoor hij ideaal is voor veeleisende industriële omgevingen. De connector ondersteunt tot 50 aansluitcycli, zodat hij herhaaldelijk kan worden gebruikt zonder prestatieverlies.
Toepassingen zijn onder meer het verbinden van klepsystemen en automatisering in diverse industriële contexten. De M16 kabelwartelconfiguratie ondersteunt kabels met een diameter van 4-8 mm, wat veelzijdigheid biedt voor verschillende bedradinginstallaties. Deze connector is ideaal voor toepassingen die snelle en betrouwbare montage en demontage in het veld vereisen.
Met een robuuste constructie van materialen zoals CuZn en PA GF biedt deze connector uitstekende isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm, wat zorgt voor veilige werking in een breed temperatuurbereik van -25°C tot +80°C. De IP65-classificatie garandeert bescherming tegen stof en waterindringing wanneer correct gemonteerd, waardoor hij ideaal is voor veeleisende industriële omgevingen. De connector ondersteunt tot 50 aansluitcycli, zodat hij herhaaldelijk kan worden gebruikt zonder prestatieverlies.
Toepassingen zijn onder meer het verbinden van klepsystemen en automatisering in diverse industriële contexten. De M16 kabelwartelconfiguratie ondersteunt kabels met een diameter van 4-8 mm, wat veelzijdigheid biedt voor verschillende bedradinginstallaties. Deze connector is ideaal voor toepassingen die snelle en betrouwbare montage en demontage in het veld vereisen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Yellow LED |
| Productsubfamilie: | GDMF Flat Line |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934618003 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4 - 8 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDMF Flat Line DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), transparent housing, screw type, M16; with yellow LED, 24 V AC/DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GDMF 2016 DBAA |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 0.75 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | M16 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR Captive |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Uniek Nr.: | hir934618003 |