GDME Heavy Duty DIN Standard Field Attachable Connector
€ 8,79
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDME 3013 black
Fabrikantnummer:
933031100
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDME Heavy Duty DIN Standard Field Attachable Connector is een robuuste en betrouwbare oplossing, ontworpen voor veeleisende industriële omgevingen. Met een Form A 4-pins configuratie (3+1PE) is deze connector verpakt in een duurzame zwarte behuizing met een transparante cover, wat functionaliteit en esthetische aantrekkingskracht biedt. De connector ondersteunt voltages tot 230 V DC en 400 V AC met een stroomsterkte van 16 A, wat hem veelzijdig maakt voor diverse toepassingen. De schroefverbinding en PG13.5 kabelwartel zorgen voor een veilige en eenvoudige installatie op kabels met een diameter van 7 tot 13 mm.
Deze connector biedt talloze voordelen, zoals een uitstekende isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en een contactweerstand van minder dan 10 mOhm, wat zorgt voor betrouwbare en veilige elektrische verbindingen. Met een IP65 beschermingsgraad biedt het substantiële weerstand tegen stof en water, waardoor de duurzaamheid in uitdagende omstandigheden wordt verbeterd.
Ideaal voor het verbinden van kleppen in industriële systemen, is de GDME-connector perfect voor omgevingen die een betrouwbare en duurzame verbindingsoplossing vereisen. Het ongeschermde ontwerp en het hoekige profiel vergemakkelijken de integratie in bestaande systemen, conform de DIN EN 175301-803-A norm.
Deze connector biedt talloze voordelen, zoals een uitstekende isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en een contactweerstand van minder dan 10 mOhm, wat zorgt voor betrouwbare en veilige elektrische verbindingen. Met een IP65 beschermingsgraad biedt het substantiële weerstand tegen stof en water, waardoor de duurzaamheid in uitdagende omstandigheden wordt verbeterd.
Ideaal voor het verbinden van kleppen in industriële systemen, is de GDME-connector perfect voor omgevingen die een betrouwbare en duurzame verbindingsoplossing vereisen. Het ongeschermde ontwerp en het hoekige profiel vergemakkelijken de integratie in bestaande systemen, conform de DIN EN 175301-803-A norm.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | GDME Heavy Duty |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933031100 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V DC / 400 V AC |
| Aantal pinnen: | 3+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 7 - 13 mm |
| Trekontlastingsmateriaal: | PA GF |
| Trekontlasting: | Bracket |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Lange omschrijving (#1): | GDME Heavy Duty DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 4-pin (3+1PE; PE across cable outlet), black housing with transparent cover, screw type, PG13.5; without circuitry, 230 V DC / 400 V AC AC/DC, 16 A |
| Artikelomschrijving: | GDME 3013 black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | PG13.5 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Black housing with transparent cover |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (afdekking): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Aandraaimoment (trekontlastingsschroef): | (50-60) Ncm |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (50-60) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Afdekkingsmateriaal: | PA GF |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C |
| Uniek Nr.: | hir933031100 |