GDME Heavy Duty DIN Standard Field Attachable Connector
€ 7,49
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDME 2011 black
Fabrikantnummer:
933029100
EAN:
04002044178857
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDME Heavy Duty DIN Standard Field Attachable Connector is ontworpen voor veeleisende toepassingen en heeft een 3-pins (2+1PE) configuratie met een PE-verbinding over de kabeluitgang. Gehuisvest in een duurzame zwarte behuizing met een transparante afdekking, is deze connector van het schroeftype en voorzien van een PG11-kabelwartel. Het ondersteunt zowel 230 V DC als 400 V AC met een robuuste stroomsterkte van 16 A. Conform de DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 normen, is de GDME-connector geschikt voor toepassingen die betrouwbare en veilige veldbevestigingen vereisen. De beschermingsgraad is IP65, wat zorgt voor weerstand tegen stof en waterinfiltratie bij juiste montage en vergrendeling met compatibele connectoren. De connector is vervaardigd van PA GF materiaal voor verhoogde duurzaamheid en vlamweerstand, gecertificeerd volgens UL 94 V-0 normen. Ideaal voor gebruik in industriële omgevingen, kan de GDME-connector functioneren in een breed temperatuurbereik van -25 °C tot +85 °C.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | GDME Heavy Duty |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933029100 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V DC / 400 V AC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 11 mm |
| Trekontlastingsmateriaal: | PA GF |
| Trekontlasting: | Bracket |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Lange omschrijving (#1): | GDME Heavy Duty DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), black housing with transparent cover, screw type, PG11; without circuitry, 230 V DC / 400 V AC AC/DC, 16 A |
| Artikelomschrijving: | GDME 2011 black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | PG11 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Black housing with transparent cover |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (afdekking): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Aandraaimoment (trekontlastingsschroef): | (50-60) Ncm |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Afdekkingsmateriaal: | PA GF |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C |
| Uniek Nr.: | hir933029100 |