GDME Heavy Duty DIN Standaard Veldbevestigbare Connector
€ 8,56
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDME 2013 black
Fabrikantnummer:
933030100
EAN:
04002044178819
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDME Heavy Duty DIN Standaard Veldbevestigbare Connector is een hoogwaardige, duurzame connector ontworpen om te voldoen aan de veeleisende eisen van industriële en commerciële toepassingen. Deze connector heeft een 3-pins (2+1PE) opstelling met een schroef-type PG13.5, gehuisvest in een robuuste zwarte kunststof behuizing met een transparante afdekking. Ontworpen voor hoge betrouwbaarheid, kan hij werken bij spanningen van 230 V DC/400 V AC en een stroom van maximaal 16 A. Hij is ontworpen voor gebruiksgemak, met eenvoudige schroefaansluitingen en een centraal schroefbevestigingssysteem, waardoor het een ideale keuze is voor snelle montage op locatie. Deze connector is ongeblindeerd en biedt uitstekende isolatieweerstand van >10^9 Ohm en contactweerstand van ≤ 10 mOhm. De robuuste constructie en de naleving van verschillende technische normen, waaronder DIN EN 175301-803-A en ISO 4400, zorgen voor langdurige prestaties in veeleisende omgevingen. Het is geschikt voor kabels met diameters variërend van 7 tot 13 mm en kan temperaturen weerstaan tussen -25 °C en +85 °C.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | GDME Heavy Duty |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933030100 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V DC / 400 V AC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 7 - 13 mm |
| Trekontlastingsmateriaal: | PA GF |
| Trekontlasting: | Bracket |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Lange omschrijving (#1): | GDME Heavy Duty DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), black housing with transparent cover, screw type, PG13.5; without circuitry, 230 V DC / 400 V AC AC/DC, 16 A |
| Artikelomschrijving: | GDME 2013 black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | PG13.5 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Black housing with transparent cover |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (afdekking): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Aandraaimoment (trekontlastingsschroef): | (50-60) Ncm |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Afdekkingsmateriaal: | PA GF |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C |
| Uniek Nr.: | hir933030100 |