GDME Heavy Duty DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector
€ 8,44
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDME 2014 SCHWARZ
Fabrikantnummer:
933034100
EAN:
04002044178659
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDME Heavy Duty DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector is een robuuste en veelzijdige connector ontworpen voor veeleisende toepassingen. De 3-polige configuratie (2+1PE; PE over kabeluitgang) van Form A zorgt voor betrouwbare verbindingen. De zwarte behuizing met een transparant deksel is gebouwd voor duurzaamheid, en het schroeftype ontwerp biedt eenvoudige en veilige installatie. Met ondersteuning voor 230 V DC / 400 V AC en een stroomsterkte van 16 A, is deze connector geschikt voor verschillende industriële toepassingen waarbij hoge spanningen en stroomvereisten aan de orde zijn. De G1/2" kabelwartel en trekontlasting beugel dragen bij aan de aanpassingsvermogen voor verschillende kabelmaten.
Voordelen van de GDME Heavy Duty DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector omvatten de hoge operationele spanning- en stroomratings, duurzame behuizingsmaterialen voor een langere levensduur, en naleving van IP65 normen voor bescherming tegen stof en water. De connector is ook ontworpen met een hoge geïmpulseerde spanningswaarde en uitstekende isolatieweerstand, wat betekent dat hij betrouwbaar presteert in zware industriële omgevingen.
Deze connector is ideaal voor gebruik in industriële machines, automatiseringssystemen en andere toepassingen waar robuuste en betrouwbare elektrische verbindingen cruciaal zijn. Het schroeftype verbindingsmethode en centrale schroefbevestigings type vergemakkelijken eenvoudige montage en onderhoud, waardoor het een waardevolle component is in elektrische installaties en reparaties.
Voordelen van de GDME Heavy Duty DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector omvatten de hoge operationele spanning- en stroomratings, duurzame behuizingsmaterialen voor een langere levensduur, en naleving van IP65 normen voor bescherming tegen stof en water. De connector is ook ontworpen met een hoge geïmpulseerde spanningswaarde en uitstekende isolatieweerstand, wat betekent dat hij betrouwbaar presteert in zware industriële omgevingen.
Deze connector is ideaal voor gebruik in industriële machines, automatiseringssystemen en andere toepassingen waar robuuste en betrouwbare elektrische verbindingen cruciaal zijn. Het schroeftype verbindingsmethode en centrale schroefbevestigings type vergemakkelijken eenvoudige montage en onderhoud, waardoor het een waardevolle component is in elektrische installaties en reparaties.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | GDME Heavy Duty |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 933034100 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V DC / 400 V AC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 7 - 13 mm |
| Trekontlastingsmateriaal: | PA GF |
| Trekontlasting: | Bracket |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Lange omschrijving (#1): | GDME Heavy Duty DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), black housing with transparent cover, screw type, G1/2"; without circuitry, 230 V DC / 400 V AC AC/DC, 16 A |
| Artikelomschrijving: | GDME 2014 SCHWARZ |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | G1/2" (ISO 228) |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Black housing with transparent cover |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 V-0 |
| Brandbaarheidsklasse (afdekking): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 V-0 |
| Aandraaimoment (trekontlastingsschroef): | (50-60) Ncm |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Afdekkingsmateriaal: | PA GF |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C - +85 °C |
| Uniek Nr.: | hir933034100 |