GDM Standard DIN Standard Ter Plaatse Monteerbare Connector
€ 3,20
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM3106-A0U-1BF
Fabrikantnummer:
934888150
EAN:
04001088044357
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GDM Standard DIN Standard Ter Plaatse Monteerbare Connector is een robuust en betrouwbaar component, ontworpen voor diverse industriële toepassingen. Het heeft een Form A, 4-pins (3+1PE; PE bij kabeluitgang) configuratie, die zorgt voor veilige en stabiele verbindingen. De zwarte behuizing is gemaakt van duurzaam PA GF-materiaal en heeft een schroefverbinding met een M16 kabelwartel, die uitstekende mechanische sterkte en weerstand tegen omgevingsslijtage biedt. Deze connector werkt bij een spanning van 230 V AC/DC met een stroomsterkte van 16 A, wat het geschikt maakt voor toepassingen met een hoog vermogen. Het is beoordeeld op een beschermingsgraad van IP65, wat betekent dat het stofdicht is en beschermd tegen waterstralen, waardoor het ideaal is voor zware omstandigheden. Het ontwerp van de connector voldoet aan de DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 normen, wat compatibiliteit en veiligheid garandeert.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888150 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 3+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 10 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 4-pin (3+1PE; PE across cable outlet), black housing, screw type, M16; without circuitry, 230 V AC/DC, 16 A |
| Artikelomschrijving: | GDM3106-A0U-1BF |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | M16 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Black |
| Afdichtingsmateriaal: | EPDM Flat |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir934888150 |