GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM21F6-C4Y-10D
Fabrikantnummer:
934888009
EAN:
04001088015548
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector levert uitstekende prestaties met zijn 3-pins (2+1PE; PE over kabeluitgang) Form A configuratie. Ontworpen met een transparante behuizing en een schroefaansluiting type M16, biedt het betrouwbare connectiviteit voor een breed scala aan toepassingen. Het bevat een bruggelijkrichter, varistor, condensator en een functieverklikker gele LED, geschikt voor 230 V AC/DC en staat een stroom tot 1 A toe. Deze connector maakt deel uit van de GDM Standard Valve Connectors familie en is van het merk Hirschmann. Met een ongeafschermd hoekontwerp heeft de connector een nominale impuls spanning van 4.0 kV, contactweerstand ≤ 10 mOhm, en isolatieweerstand ˃ 10^9 Ohm. De bedrijfstemperatuur varieert van -25°C tot +80°C en heeft een beschermingsgraad van IP65. Qua milieu- en veiligheid naleving is het RoHS-compliant en heeft het VDE- en SEV-goedkeuringen. De gebruikte materialen zorgen voor duurzaamheid: PA GF voor behuizing en contacthouder, Kabelwartelpakking gemaakt van NBR, en contactbasis materiaal van CuZn.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beveiligingscircuit: | Varistor and Capacitor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED, bridge rectifier and capacitor |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888009 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 1 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 10 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), transparent housing, screw type, M16; with bridge rectifier, varistor, capacitor and yellow LED, 230 V AC/DC, 1 A |
| Artikelomschrijving: | GDM21F6-C4Y-10D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Klemspanning: | 470 V ± 10% |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | M16 |
| Brugcel: | yes |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Uniek Nr.: | hir934888009 |