GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector
€ 8,75
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM210A-S1Q-10D
Fabrikantnummer:
934888061
EAN:
04001088016569
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector is ontworpen voor robuuste en betrouwbare verbindingen in diverse industriële toepassingen. Deze connector met Form A, 3-pins (2+1PE; PE over de kabeluitgang) configuratie biedt veilige en duurzame verbindingen. Het wordt geleverd met een zwarte behuizing, schroefverbinding, en M20 kabelwartel voor stevige en stabiele verbindingen. De connector is uitgerust met een onderdrukkingsdiode, waardoor hij geschikt is voor 24 V AC/DC met een nominale stroom van 10 A, wat zorgt voor optimale prestaties in veeleisende omgevingen.
Belangrijke voordelen van deze connector zijn onder meer de hoge werkspanning van 24 V AC/DC, een indrukwekkende nominale stroom van 10 A en een superieure contactweerstand van ≤ 10 mOhm. De isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm biedt uitstekende betrouwbaarheid. Met een IP65 beschermingsgraad is hij bestand tegen stof en water, wat hem ideaal maakt voor zware bedrijfsomstandigheden.
Deze connector is bijzonder nuttig in industriële automatisering, machines en besturingssystemen. Gezien zijn duurzaamheid en naleving van DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 normen, is hij geschikt voor toepassingen die robuuste en betrouwbare elektrische verbindingen vereisen.
Belangrijke voordelen van deze connector zijn onder meer de hoge werkspanning van 24 V AC/DC, een indrukwekkende nominale stroom van 10 A en een superieure contactweerstand van ≤ 10 mOhm. De isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm biedt uitstekende betrouwbaarheid. Met een IP65 beschermingsgraad is hij bestand tegen stof en water, wat hem ideaal maakt voor zware bedrijfsomstandigheden.
Deze connector is bijzonder nuttig in industriële automatisering, machines en besturingssystemen. Gezien zijn duurzaamheid en naleving van DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 normen, is hij geschikt voor toepassingen die robuuste en betrouwbare elektrische verbindingen vereisen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888061 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Beveiligingscircuit: | Supressor diode |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 11 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), black housing, screw type, M20; with supressor diode, 24 V AC/DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GDM210A-S1Q-10D |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Klemspanning: | 36 V |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | M20 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | black |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Uniek Nr.: | hir934888061 |