GDM Standard DIN Standard Aansluitbare Connector
€ 11,99
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM21FA-V21-10D
Fabrikantnummer:
934888071
EAN:
04001088016767
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM Standard DIN Standard Aansluitbare Connector is een zeer betrouwbare en duurzame connector ontworpen voor verschillende industriële toepassingen. Deze 3-pins connector heeft een hoekig ontwerp en is gehuisvest in een doorschijnend materiaal met een beschermingsgraad van IP65 wanneer gemonteerd met compatibele connectors. De connector heeft een ingebouwde varistor en gele LED-indicator voor extra functionaliteit, met een bedrijfsvoltage van 110 V AC/DC en een nominale stroom van 10 A. De schroefklem en M20 kabeldoorgang zorgen voor een eenvoudige en veilige installatie. Ontworpen volgens de normen DIN EN 175301-803-A en ISO 4400, zorgt deze connector voor langdurige prestaties en veiligheid. Geschikt voor kabeldiameters van Ø 4,5 - 11 mm en ondersteunt geleiderdoorsneden tussen 0,25 - 1,5 mm², het biedt ook een hoge weerstand tegen milieu-invloeden, waardoor het ideaal is voor diverse veldtoepassingen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888071 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 110 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 11 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), transparent housing, screw type, M20; with varistor and yellow LED, 110 V AC/DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GDM21FA-V21-10D |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Klemspanning: | 240 V ± 10% |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | M20 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Uniek Nr.: | hir934888071 |