GDM Standard DIN Standaard Veldaansluitbare Connector
€ 11,29
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM21FA-V24-10D
Fabrikantnummer:
934888070
EAN:
04001088016743
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM Standard DIN Standaard Veldaansluitbare Connector biedt een betrouwbare en robuuste oplossing voor veldtoepassingen. Met een Form A ontwerp en een 3-pins (2+1PE) configuratie, beschikt deze connector over een transparante behuizing die zichtbaarheid en gemakkelijke inspectie biedt. Het maakt gebruik van een schroefaansluitingsmethode en een M20-kabelwartel die geschikt is voor kabels met een diameter van 4,5 tot 11 mm. De geïntegreerde varistor biedt overspanningsbeveiliging, terwijl de gele LED als functionele indicator dient, beide werkend op 24 V AC/DC met een nominale stroom van 10 A. Met een beschermingsgraad van IP65 zorgt het voor duurzaamheid en weerstand tegen zware omgevingen. De connector voldoet aan DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 normen, wat zorgt voor naleving en veiligheid in verschillende toepassingen zoals industriële automatisering en machineaansluitingen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888070 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 11 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), transparent housing, screw type, M20; with varistor and yellow LED, 24 V AC/DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GDM21FA-V24-10D |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Klemspanning: | 47 V ± 10% |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | M20 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Uniek Nr.: | hir934888070 |