GDM Standard DIN Standaard Veldaansluitbare Connector
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM210D-V3U-1KK
Fabrikantnummer:
15490
EAN:
04001088108707
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De GDM Standard DIN Standaard Veldaansluitbare Connector is ontworpen als een Form A, 3-polige (2+1PE; PE over kabeluitgang) connector met zwarte behuizing. Deze connector is geschikt voor spanningen van 230 V AC/DC en stroomsterktes tot 1 A. Ideaal voor veeleisende omgevingen, de connector bevat een bruggelijkrichter en varistor voor verbeterde bescherming. Het schroeftype garandeert een stevige bevestiging, en de connector is uitgerust met een 1/2" NPTF kabelwartel die geschikt is voor kabels met diameters van 8 tot 13,5 mm. Gemaakt van duurzame materialen, waaronder een CuZn-contactbasis en PA GF-behuizing, biedt de connector hoge prestaties en betrouwbaarheid met een beschermingsgraad van IP65, wat het geschikt maakt voor diverse toepassingen in automatisering- en elektronische systemen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with bridge rectifier |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 15490 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 1 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 8 - 13.5 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), black housing, screw type, 1/2" NPTF; with bridge rectifier and varistor, 230 V AC/DC, 1 A |
| Artikelomschrijving: | GDM210D-V3U-1KK |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Klemspanning: | 470 V ± 10% |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | 1/2" NPTF |
| Brugcel: | yes |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Black |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR Captive |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir15490 |