GDM Standard DIN Standaard Veldaansluitbare Connector
€ 4,32
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM210D-A0U-1KD
Fabrikantnummer:
18044
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM Standard DIN Standaard Veldaansluitbare Connector is een betrouwbare en veelzijdige verbindingsoplossing speciaal ontworpen voor industriële toepassingen. Deze connector heeft een Form A, 3-pin (2+1PE; PE over kabeluitgang) configuratie gehuisvest in een duurzame zwarte behuizing. De connector's schroeftype bevestiging en 1/2' NPTF fitting zorgen voor een veilige en stabiele verbinding, wat hem ideaal maakt voor veeleisende omgevingen. Hij werkt efficiënt bij 230 V AC/DC en tot 16 A, en voldoet aan hoge elektrische normen, wat betrouwbare prestaties in verschillende omgevingen garandeert. Met een beschermingsgraad van IP65 biedt hij uitstekende weerstand tegen stof en water, wat zorgt voor langdurige duurzaamheid en veiligheid. Daarnaast maken het ergonomische ontwerp en de eenvoudige montage het uiterst praktisch voor veldinstallatie- en onderhoudstaken.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 18044 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 8 - 13.5 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), black housing, screw type, 1/2" NPTF; without circuitry, 230 V AC/DC, 16 A |
| Artikelomschrijving: | GDM210D-A0U-1KD |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | 1/2" NPTF |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Black |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR Captive |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir18044 |