GDM Standard DIN Standaard Veldaansluitbare Connector
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM210A-V1Q-10D
Fabrikantnummer:
934888067
EAN:
04001088016682
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De GDM Standard DIN Standaard Veldaansluitbare Connector heeft een Form A, 3-pins configuratie (2+1PE) voor superieure connectiviteit. Ontworpen met een robuuste zwarte behuizing, maakt hij gebruik van een schroefverbinding en een M20-interface, waardoor hij ideaal is voor diverse toepassingen in het veld. De opname van een varistor voor 24 V AC/DC werking en een nominale stroomsterkte van 10 A zorgt voor optimale prestaties onder veeleisende omstandigheden.
Deze connector biedt uitzonderlijke voordelen, waaronder uitstekende isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en lage contactweerstand van minder dan 10 mOhm. Hij ondersteunt temperaturen van -40 °C tot +125 °C, wat hem geschikt maakt voor diverse operationele omgevingen. De connector biedt duurzaamheid en betrouwbaarheid, gekenmerkt door maximaal 50 koppelingen en conformiteit met DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 standaarden.
Ideaal voor industriële en automatiseringsomgevingen, deze connector is perfect voor gebruik bij kleppen en schakelingen. Hij behoudt zijn beschermingsgraad van IP65 wanneer correct gemonteerd, wat zorgt voor betrouwbare prestaties ondanks mogelijke blootstelling aan barre omstandigheden. Met VDE- en SEV-goedkeuringen is de connector een veilige keuze voor diverse professionele omgevingen.
Deze connector biedt uitzonderlijke voordelen, waaronder uitstekende isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en lage contactweerstand van minder dan 10 mOhm. Hij ondersteunt temperaturen van -40 °C tot +125 °C, wat hem geschikt maakt voor diverse operationele omgevingen. De connector biedt duurzaamheid en betrouwbaarheid, gekenmerkt door maximaal 50 koppelingen en conformiteit met DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 standaarden.
Ideaal voor industriële en automatiseringsomgevingen, deze connector is perfect voor gebruik bij kleppen en schakelingen. Hij behoudt zijn beschermingsgraad van IP65 wanneer correct gemonteerd, wat zorgt voor betrouwbare prestaties ondanks mogelijke blootstelling aan barre omstandigheden. Met VDE- en SEV-goedkeuringen is de connector een veilige keuze voor diverse professionele omgevingen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | yes |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888067 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 11 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | yes |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), black housing, screw type, M20; with varistor, 24 V AC/DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GDM210A-V1Q-10D |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Klemspanning: | 47 V ± 10% |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | M20 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | black |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Uniek Nr.: | hir934888067 |