GDM Standard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector
€ 15,93
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM31FA-P1J-10D
Fabrikantnummer:
934888057
EAN:
04001088016521
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector is een zeer betrouwbare en veelzijdige connector met een 4-polige (3+1PE) configuratie en PE over de kabeluitgang. De transparante behuizing maakt eenvoudige visuele inspectie mogelijk, terwijl de geavanceerde schroefverbinding zorgt voor veilige en stabiele aansluitingen. De connector bevat dubbele rood-groene LED's, speciaal ontworpen voor druksensorindicatie, en werkt efficiënt op 24 V AC/DC, met een stroomsterkte tot 10 A. Deze robuuste connector is vervaardigd uit hoogwaardige materialen zoals PA GF voor de behuizing en kabelwartel, wat zorgt voor een lange levensduur en duurzaamheid onder verschillende omgevingsomstandigheden. De compacte M20 kabelwartel is geschikt voor kabels met een buitendiameter van 4,5 - 11 mm, waardoor het geschikt is voor een breed scala aan industriële toepassingen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Dual red-green LEDs (pressure switch) |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888057 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 3+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 11 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 4-pin (3+1PE; PE across cable outlet), transparent housing, screw type, M20; with red-green LEDs for pressure switch, 24 V AC/DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GDM31FA-P1J-10D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | M20 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Functie-indicator: | Dual red-green LEDs (pressure switch) |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Uniek Nr.: | hir934888057 |