GDM Standard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector
€ 1,87
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM310B-A0U-10F
Fabrikantnummer:
934888107
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GDM Standard DIN Standaard Veld Aansluitbare Connector is ontworpen voor veelzijdig en robuust gebruik in diverse elektrische toepassingen. Deze connector heeft een Form A, 4-polige (3+1PE; PE over kabeluitgang) configuratie in een duurzame zwarte behuizing. De schroefverbinding via PG11 zorgt voor een veilige bevestiging en maakt veld installatie mogelijk. Met een spanningswaarde van 230 V AC/DC en een stroomsterkte van 16 A, voldoet deze connector aan hoge operationele normen. Door het ontbreken van schakelingen is eenvoudige aanpassing en integratie in verschillende opstellingen mogelijk. Belangrijke technische specificaties zijn onder andere een nominale impuls spanning van 4,0 kV, contactweerstand ≤ 10 mOhm en isolatieweerstand ˃ 10^9 Ohm. Hij is ontworpen om omgevingstemperaturen van -40 °C tot +125 °C te weerstaan, wat betrouwbare prestaties in zware omstandigheden garandeert. De connector is compatibel met kabels van Ø 4,5 - 11 mm, waardoor hij geschikt is voor een verscheidenheid aan industriële toepassingen. Daarnaast voldoet hij aan de beschermingsgraad IP65, wat duurzaamheid tegen stof en waterinfiltratie verzekert bij correcte montage. De gebruikte materialen, zoals CuZn en PA GF, garanderen duurzaamheid en betrouwbaarheid.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir934888107 |
|---|---|
| VDE-keurmerk: | |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888107 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 3+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 11 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | ID: 931952100 Name: GDM 3011 schwarz |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 4-pin (3+1PE; PE across cable outlet), black housing, screw type, PG11; without circuitry, 230 V AC/DC, 16 A |
| Artikelomschrijving: | GDM310B-A0U-10F |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | PG11 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Black |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |