GDM Standaard DIN Standaard Veldbevestigbare Connector
€ 5,55
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM31AQ-A0U-1KK
Fabrikantnummer:
15460
EAN:
04001088108073
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veldbevestigbare Connector is een onmisbaar onderdeel in industriële toepassingen. Met een Form A, 4-pin (3+1PE; PE over kabeluitgang) configuratie is deze connector gecertificeerd voor UL 2238 normen en ontworpen met een duurzaam zwart omhulsel. De 1/2" NPTF schroeftype connector bevat een trekontlastingsfunctie, die zorgt voor veilige verbindingen en betrouwbaarheid in veeleisende omgevingen. Met een werkspanning van 230 V AC/DC en een maximale stroomsterkte van 10 A, is het gebouwd om rigoureuze elektrische eisen te weerstaan. Gemaakt van hoogwaardige materialen, zoals een CuZn contactbasis en PA GF omhulsel, garandeert het duurzaamheid en robuuste prestaties. Dit product is ideaal voor diverse industriële toepassingen, waaronder ventielaansluitingen, en zorgt voor hoge bescherming met IP65/IP67 classificaties. Het temperatuurbereik is van -40 °C tot +125 °C, wat het veelzijdig maakt voor verschillende omgevingen. Het innovatieve ontwerp van de GDM connector voorkomt loskoppelingen onder belasting, waardoor zowel veiligheid als efficiëntie in de operaties worden gegarandeerd.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 15460 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 75 °C |
| Bedrijfstemperatuur (CSA): | max. + 75 °C |
| Aantal pinnen: | 3+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom (CSA)*: | 8 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| UL-bestand: | E315587 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 8 - 10 mm |
| Trekontlastingsmateriaal: | PA GF |
| Trekontlasting: | Clamping Cage |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale spanning (CSA): | 300 V |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 4-pin (3+1PE; PE across cable outlet), UL 2238, black housing, screw type, 1/2" NPTF with strain relief ; without circuitry, 230 V AC/DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GDM31AQ-A0U-1KK |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | 1/2" NPTF with strain relief |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Black (cURus) |
| Afdichtingsmateriaal: | NBR Captive |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 5VA |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | (40-50) Ncm for conductor size 0.25 - 1.5 mm²; (30-40) Ncm for conductor size 0.34 mm²; (25-30) Ncm for conductor size 0.25 mm² |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir15460 |