GDM Standaard DIN Standaard Veldbevestigbare Connector
€ 11,74
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM21F6-V44-10D
Fabrikantnummer:
934888039
EAN:
04001088016095
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veldbevestigbare Connector is ontworpen voor betrouwbaarheid en efficiëntie. Uitgerust met een Form A, 3-pins configuratie (2+1PE; PE over kabeluitgang), wordt het geleverd met een transparante behuizing en een schroefbevestiging voor stevige verbindingen. Het robuuste ontwerp omvat een brugrectificator en een varistor, aangevuld met een gele LED voor functie-indicatie. Werkend op 24 V AC/DC met een stroomsterkte van 1 A, is deze connector ideaal voor diverse toepassingen die duurzame en efficiënte elektrische verbindingen vereisen.
De voordelen van de connector zijn talrijk, waaronder eenvoudige veldbevestiging dankzij het schroefontwerp, en verbeterde veiligheidsvoorzieningen voorzien door de varistor, die bescherming biedt tegen spanningspieken. De transparante behuizing maakt snelle visuele inspectie mogelijk, terwijl de geïntegreerde LED de operationele status aangeeft.
Deze connector is perfect voor industriële en automatiseringssystemen waar betrouwbaarheid en snel onderhoud cruciaal zijn. Het ondersteunt een breed scala aan kabelmaten en behoudt een hoge beschermingsgraad met een IP65-classificatie, wat duurzaamheid in veeleisende omgevingen garandeert.
De voordelen van de connector zijn talrijk, waaronder eenvoudige veldbevestiging dankzij het schroefontwerp, en verbeterde veiligheidsvoorzieningen voorzien door de varistor, die bescherming biedt tegen spanningspieken. De transparante behuizing maakt snelle visuele inspectie mogelijk, terwijl de geïntegreerde LED de operationele status aangeeft.
Deze connector is perfect voor industriële en automatiseringssystemen waar betrouwbaarheid en snel onderhoud cruciaal zijn. Het ondersteunt een breed scala aan kabelmaten en behoudt een hoge beschermingsgraad met een IP65-classificatie, wat duurzaamheid in veeleisende omgevingen garandeert.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with yellow LED and bridge rectifier |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888039 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 1 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 10 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | ID: 934410002 Name: GDML 2016 GB 1 LED 24 schwarz ( Yellow LED instead of Red LED) |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), transparent housing, screw type, M16; with bridge rectifier, varistor and yellow LED, 24 V AC/DC, 1 A |
| Artikelomschrijving: | GDM21F6-V44-10D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Klemspanning: | 47 V ± 10% |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | M16 |
| Brugcel: | yes |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Translucent |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Functie-indicator: | Yellow LED |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25°C to +80°C |
| Uniek Nr.: | hir934888039 |