GDM Standaard DIN Standaard Veldbevestigbare Connector
€ 9,85
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM21AM-V1Q-10D
Fabrikantnummer:
934888567
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veldbevestigbare Connector is een robuuste en veelzijdige oplossing die is ontworpen om aan diverse connectiviteitsbehoeften in industriële omgevingen te voldoen. Met een Form A, 3-polige (2+1PE) configuratie en beschermende behuizing, zorgt deze zwarte, schroeftype connector voor een veilige en stabiele verbinding. Hij beschikt over een M20 kabelwartel met trekontlasting voor extra duurzaamheid en eenvoudige installatie. De varistor biedt extra bescherming tegen spanningspieken, waardoor hij geschikt is voor omgevingen die robuuste veiligheidskenmerken vereisen.
Deze connector ondersteunt een bedrijfsspanning van 24 V AC/DC en een stroomsterkte tot 10 A, en voldoet aan de UL 2238 normen. Het hoekige ontwerp vergemakkelijkt integratie in krappe ruimtes, terwijl de IP65 en IP67 classificaties uitstekende bescherming bieden tegen stof en vocht wanneer correct gemonteerd. Het gebruik van kwaliteitsmaterialen zoals CuZn voor contacten en een duurzame PA GF behuizing verhoogt de betrouwbaarheid.
Toepassingen omvatten gebruik in ventielconnectoren en apparatuur die veilige veldbevestigbare oplossingen benodigen. De veiligheids- en prestatiestandaarden maken het ideaal voor industriële automatisering en besturingssystemen, waar betrouwbare connectiviteit van cruciaal belang is.
Deze connector ondersteunt een bedrijfsspanning van 24 V AC/DC en een stroomsterkte tot 10 A, en voldoet aan de UL 2238 normen. Het hoekige ontwerp vergemakkelijkt integratie in krappe ruimtes, terwijl de IP65 en IP67 classificaties uitstekende bescherming bieden tegen stof en vocht wanneer correct gemonteerd. Het gebruik van kwaliteitsmaterialen zoals CuZn voor contacten en een duurzame PA GF behuizing verhoogt de betrouwbaarheid.
Toepassingen omvatten gebruik in ventielconnectoren en apparatuur die veilige veldbevestigbare oplossingen benodigen. De veiligheids- en prestatiestandaarden maken het ideaal voor industriële automatisering en besturingssystemen, waar betrouwbare connectiviteit van cruciaal belang is.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888567 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 24 V AC/DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 75 °C |
| Bedrijfstemperatuur (CSA): | max. + 75 °C |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom (CSA)*: | 8 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| UL-bestand: | E315587 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 8 - 10 mm |
| Trekontlastingsmateriaal: | PA GF |
| Trekontlasting: | Clamping Cage |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 24 V |
| Nominale spanning (CSA): | 24 V |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), UL 2238, black housing, screw type, M20 with strain relief; with varistor, 24 V AC/DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GDM21AM-V1Q-10D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Klemspanning: | 47 V ± 10% |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | M20 with strain relief |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Black (cURus) |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 5VA |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir934888567 |