GDM Standaard DIN Standaard Veldbevestigbare Connector
€ 8,75
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM21AJ-D1U-10D
Fabrikantnummer:
934888510
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veldbevestigbare Connector is een betrouwbare en hoogwaardige ventielconnector met een hoekig ontwerp. Met een 3-pins configuratie (2+1PE) zorgt deze connector voor veilige en stabiele elektrische verbindingen met een schroeftype mechanisme en een M16 trekontlastingsfitting. De zwarte behuizing is UL 2238 gecertificeerd en biedt uitstekende duurzaamheid voor verschillende industriële toepassingen. Met een herstel diode ondersteunt het een werkspanning van 230 V DC en een nominale stroom van 10 A, waardoor het geschikt is voor veeleisende omgevingen. Het biedt ook indrukwekkende bescherming met een IP-classificatie van IP65/IP67, wat zorgt voor bescherming tegen stof en water. Ideaal voor het waarborgen van efficiënte connectiviteit in automatiseringssystemen, maakt deze connector deel uit van de GDM Standaard familie en voldoet aan de DIN EN 175301-803-A en ISO 4400 normen.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beveiligingscircuit: | Recovery diode |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Recovery diode |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888510 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V DC |
| Bedrijfstemperatuur (UL): | max. + 75 °C |
| Bedrijfstemperatuur (CSA): | max. + 75 °C |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom (CSA)*: | 8 A |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| UL-bestand: | E315587 |
| UL-keurmerk: | UL 2238; cURus |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 6 - 8 mm |
| Trekontlastingsmateriaal: | PA GF |
| Trekontlasting: | Clamping Cage |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 250 V |
| Nominale spanning (CSA): | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), UL 2238, black housing, screw type, M16 with strain relief; with recovery diode, 230 V DC, 10 A |
| Artikelomschrijving: | GDM21AJ-D1U-10D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Klemspanning: | ˂ 1.2 V |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | M16 with strain relief |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Black (cURus) |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 5VA |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir934888510 |