GDM Standaard DIN Standaard Veldbevestigbare Connector
€ 1,87
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM210B-A0U-10F
Fabrikantnummer:
934888106
EAN:
04001088024960
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
200
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veldbevestigbare Connector is een robuuste en veelzijdige oplossing voor diverse elektrische toepassingen. Deze connector heeft een 3-pinsconfiguratie (2+1PE, met PE over de kabeluitgang) in een duurzame zwarte behuizing. De schroefbevestiging, PG11, zorgt voor gemakkelijke en veilige verbindingen, wat het ideaal maakt voor veldinstallaties. Met een bedrijfsspanning van 230 V AC/DC en een stroomwaarde van 16 A, kan deze connector veeleisende elektrische taken efficiënt aan. Bovendien voldoet het aan hoge veiligheidsnormen, met een nominale impulsbestendigheid van 4.0 kV en een beschermingsgraad van IP65. Met een stevige ontwerpstandaard volgens DIN EN 175301-803-A en ISO 4400, garandeert deze connector duurzaamheid en betrouwbaarheid over een breed scala aan bedrijfstemperaturen, van -40 °C tot +125 °C. Perfect voor industriële omgevingen, het ondersteunt kabelmaten variërend van Ø 4.5 tot 11 mm en geleiderdoorsneden van 0.25 tot 1.5 mm², wat flexibiliteit en gebruiksgemak biedt. De GDM Standaard biedt een vervuilingsgraad van 3 en een overspanningscategorie III, wat ervoor zorgt dat het zware omstandigheden kan weerstaan terwijl het een consistente prestatie levert.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | hir934888106 |
|---|---|
| VDE-keurmerk: | |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | No Circuitry |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888106 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 16 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 11 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | ID: 931957100 Name: GDM 2011 schwarz |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), black housing, screw type, PG11; without circuitry, 230 V AC/DC, 16 A |
| Artikelomschrijving: | GDM210B-A0U-10F |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | PG11 |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Black |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |