GDM Standaard DIN Standaard Veldbevestigbare Connector
€ 11,38
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
GDM210A-V3U-10D
Fabrikantnummer:
934888074
EAN:
04001088016828
Merk:
Hirschmann
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De GDM Standaard DIN Standaard Veldbevestigbare Connector is ontworpen voor betrouwbare verbindingen in veeleisende omgevingen. Met een Form A, 3-polig ontwerp (2+1PE; PE over kabeluitgang), heeft deze connector een zwarte behuizing en een schroefbevestiging die voor stevige verbindingen zorgt. De M20 kabelwartel vult het robuuste ontwerp aan, waardoor het ideaal is voor diverse toepassingen. Uitgerust met een bruggelijkrichter en varistor ondersteunt het 230 V AC/DC en een stroom van 1 A, wat verbeterde bescherming en betrouwbaarheid biedt.
Deze connector biedt verschillende belangrijke kenmerken, waaronder een koperen zinkbasis met koper-tin-plating, dat zorgt voor een lage contactweerstand van ≤ 10 mOhm, en een hoge isolatieweerstand van ˃ 10^9 Ohm. Effectief werkend bij temperaturen variërend van -40 °C tot +125 °C en verzegeld tot een IP65-classificatie, biedt het duurzaamheid en bescherming tegen zware omgevingsfactoren.
De GDM Standaard is geschikt voor toepassingen die robuuste veldbevestigbare verbindingen vereisen, zoals in industriële automatisering en machines. De connector ondersteunt aders van 0,25 tot 1,5 mm² en past op kabeldiameters van Ø 4,5 tot 11 mm, wat flexibiliteit en gebruiksgemak in verschillende opstellingen biedt.
Deze connector biedt verschillende belangrijke kenmerken, waaronder een koperen zinkbasis met koper-tin-plating, dat zorgt voor een lage contactweerstand van ≤ 10 mOhm, en een hoge isolatieweerstand van ˃ 10^9 Ohm. Effectief werkend bij temperaturen variërend van -40 °C tot +125 °C en verzegeld tot een IP65-classificatie, biedt het duurzaamheid en bescherming tegen zware omgevingsfactoren.
De GDM Standaard is geschikt voor toepassingen die robuuste veldbevestigbare verbindingen vereisen, zoals in industriële automatisering en machines. De connector ondersteunt aders van 0,25 tot 1,5 mm² en past op kabeldiameters van Ø 4,5 tot 11 mm, wat flexibiliteit en gebruiksgemak in verschillende opstellingen biedt.
Downloads
Specificaties
| VDE-keurmerk: | |
|---|---|
| Beveiligingscircuit: | Varistor |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Beveiligingscircuit: | Varistor with bridge rectifier |
| Productsubfamilie: | GDM Standard |
| Productfamillie: | Valve Connectors |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 934888074 |
| Overvoltage Category: | III acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal pinnen: | 2+PE (PE across cable outlet) |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect or disconnect under load. |
| Koppelcycli: | ≤ 50 |
| Nominale stroom*: | 1 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | Screw |
| Geschikte kabels: | Ø 4.5 - 11 mm |
| Afscherming: | Unshielded |
| SEV-keurmerk: | |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale impuls-spanning: | 4.0 kV (PCBA 2.0 kV) |
| Lange omschrijving (#1): | GDM Standard DIN Standard Field Attachable Connector: Form A, 3-pin (2+1PE; PE across cable outlet), black housing, screw type, M20; with bridge rectifier and varistor, 230 V AC/DC, 1 A |
| Artikelomschrijving: | GDM210A-V3U-10D |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | Angled |
| Geleiderdoorsnede: | 0.25 - 1.5 mm² |
| Codering: | A |
| Afstand tussen contacten / kruipwegafstand: | DIN EN 60664-1 (2008/01); VDE 0110-1 |
| Klemspanning: | 470 V ± 10% |
| Materiaal kabelwartel: | PA GF |
| Pakking kabelwartel: | NBR |
| Kleur kabelwartel: | Black |
| Kabelwartel: | M20 |
| Brugcel: | yes |
| Bevestigingstype: | Central Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | Steel, Philips combi slot |
| Kleur contacthouder: | Black |
| Materiaal contacthouder (#1): | PA GF |
| Contactcoating: | Cu/Sn |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA GF |
| Behuizingskleur: | Black |
| Afdichtingsmateriaal: | Sold separately |
| Brandbaarheidsklasse (behuizing): | UL 94 HB |
| Brandbaarheidsklasse (contacthouder): | UL 94 HB |
| Aandraaimoment (contactschroef): | M3: (25-30) Ncm |
| Aandraaimoment (kabelwartel): | (150-200) Ncm |
| Aandraaimoment (bevestiging): | (50-60) Ncm |
| Ontwerpstandaard: | DIN EN 175301-803-A, ISO 4400 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C - +125 °C |
| Uniek Nr.: | hir934888074 |